
Kinderatelier op zondag
Elke zondag is er een Open Kinderatelier bij het Kunstmuseum.
Iedere zondag is er gratis Open Kinderatelier bij het Kunstmuseum Den Haag! Kinderen gaan, zonder ouders, creatief aan de slag in het museumatelier. Alle kinderen zijn van harte welkom tussen 12.00 en 16.00 uur. Je kunt nog binnenlopen tot 15.30 uur.
Er is keuze uit verschillende materialen, waarmee iedereen beeldend aan de slag kan; het museum biedt natuurlijk inspiratie genoeg!
Kinderen mogen tijdens het Kinderatelier maken wat ze zelf willen. Ze worden begeleid door een ervaren museumdocent.
De volwassenen kunnen ondertussen een tentoonstelling bekijken of een drankje drinken in de Tuinzaal en halen de kinderen na (maximaal) 45 minuten weer op. Wat de kinderen gemaakt hebben, mag natuurlijk mee naar huis!
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Tip: Den Haag heeft naast leuke uitjes ook heel veel toffe sportclubs, dansscholen, muziekscholen, ateliers en meer! Wat wordt jouw nieuwe favoriete hobby?
Kunstmuseum Den Haag
Stadhouderslaan 41
2517 HV Den Haag
Openingstijden
Kinderatelier: elke zondagTussen 12.00 en 16.00 uur, binnenlopen kan tot 15.30 uur
Prijs
zie website via roze button voor actuele tarievenToon op kaart
Meer inspiratie


Moordspel in de Gevangenpoort
Moordspel: de familierondleiding waarin je een misdaad oplost in het Rijksmuseum de Gevangenpoort!
Herfstvakantie bij het Rijksmuseum van Oudheden
Ontdek monsters, knutsel Egyptische sieraden en bewonder unieke schatten uit het oude Egypte!
Iemand een reiger besteld?
Ontdek 800 jaar eten en drinken op het Binnenhof.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Proef de geschiedenis op het Binnenhof
Zin in een herfstvakantie vol verhalen, geschiedenis én een vleugje mysterie? In Den Haag ontdek je alles over 800 jaar eten en drinken in het hart van onze democratie. Van middeleeuwse banketten tot moderne snacks — dit uitje is om te smullen!
Naar de Betovering deze herfstvakantie, wat is leuk?
De herfstvakantie 2025 staat voor de deur en dat betekent maar één ding: het is tijd voor Festival De Betovering! Maar met zoveel keuze; wat is nu leuk? We geven je alle inside tips. Bijvoorbeeld als je gratis voorstellingen zoekt of met je baby wilt of van een feestje houdt en the place to be zoekt. Je leest het hier!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!