Natuur
De leukste natuuractiviteiten in de regio Eindhoven en Noord-Limburg
Over het blotevoetenpad, door een pluktuin en via het kabouterpad. Ontdek alle leuke natuuruitjes en kinderactiviteiten in de natuur in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.
Grote parken, mooie natuurgebieden en fijne recreatiegebieden. Met kindvriendelijke fiets- en wandelroutes, speurtochten, speelbossen, parken en buitencentra. Hier haal je je hart op!
Je hebt gezocht binnen Kidsproof-regio Eindhoven en Noord-Limburg. Liever iets daarbuiten? Klik hier voor onze andere regio’s.
Philips Fruittuin
De Philips Fruittuin is meer dan alleen fruit!
Osje Route!
Neem je kids mee de bossen in van Herpenduin in Berghem en doe samen de Osje Route!
Natuurpoort Achelse Kluis
Kom wandelen bij Natuurpoort Achelse Kluis op de Belgische grens en spot bijzondere diersoorten!
Natuurpoort de Plaetse
Wist je dat op de Strabrechtse Heide kabouters wonen? Loop het kabouterpad bij Natuurpoort de Plaetse!
Alle uitjes
De leukste uitjes en tips gratis ontvangen in je mailbox!
De Hompesche Molen
Naast heerlijk eten, kunnen de kinderen hier ook naar hartenlust spelen in de natuurspeeltuin!
De Rode Lelie
Bij Boscafé De Rode Lelie in Oisterwijk, waan je je in de prachtige natuur even op vakantie.
Natuurpoort De Peel Deurne
Kom genieten van de natuur en een hapje en drankje bij Natuurpoort De Peel in Deurne
Bed&Bos
Een unieke overnachtingsplek in de natuurrijke omgeving van Best!
Puur! Kanoverhuur.
PUUR! Buitensport en Kanoverhuur Valkenswaard.
Gratis tips
Deze tips wil je heel graag ontvangen in je mailbox!
Zintuigenpark Weert
Beleef de natuur door het laten prikkelen van je zintuigen bij het Zintuigenpark in Weert, Noord-Limburg
Natuurspeeltuin Zandbos
Lekker spelen in een natuurlijk omgeving dat wil toch ieder kind.
Bloemen en Fruitpluktuin
In de natuur, bloemen en fruit plukken met kinderen is superleuk!
De Steenuil
Kamperen bij de boer wordt hier een échte belevenis!
Wandeling en boscafés
Je krijgt gewoon zin in een heerlijke wandeling.
Docus de das avonturenpad!
Een mooi, leuk, gezellig en sportief avontuur, dat is een wandeling over het Docus de Das-avonturenpad!
Bezoek en speurtocht
Beleef het leven op de boerderij en breng een bezoekje aan de koeien en hun kalfjes.
Zintuigentuin Geldrop
Zintuigentuin bij kasteel Geldrop is een belevenis!
Speelbos ’t Slingerperdje
Laat je fantasie de vrije loop in het Speelbos 't Slingerperdje in Bladel.
Kabouterpad in de Maashorst
Het Natuurcentrum De Maashorst biedt allerlei mogelijkheden om met kinderen bezig te zijn in de natuur!
Feestje op Kidsproof
Check de kidsproof kinderfeestjespagina voor heel veel kinderfeestjes inspiratie!
Speelboerderij De Elzenhoek
Knuffel met cavia's, speel in de natuur en nog veel meer dat kan bij Kinderboederij De Elzenhoek in Oss!
Op pad in de Maashorst!
Vier de lente in Uden & Landerd want er is zoveel te ontdekken!
Herperduin
In dit prachtige natuurgebied in de Maashorst is zoveel te beleven voor het hele gezin!
Samen op ontdekkingstocht
Beleef ouder- en kind avonturen in de Kampina met d'RobUit!
Speelbos De Boskoel
Lekker spelen in het zand, slingeren door de bomen en hutten bouwen Van De Boskoel in Well, Noord-Limburg
Boerderij De Hofstad
Wandel samen het koeienpad in Breugel.
Kabouterpad
Loop het kabouterpad met papa en mama en vind alle kabouters.
Kabouterpad bij de Bevrijdende Vleugels
Vanaf 't Boshuys loop je het Kabouterpad!
Juweeltjes
Wat heeft Eindhoven toch prachtige natuurjuweeltjes.Meer inspiratie
Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen
Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.
10x leuke natuurwandelingen in Eindhoven en omgeving!
Heerlijk door de natuur wandelen en samen ontdekken wat de natuur elke seizoen te bieden heeft. Wij delen graag een aantal favorieten plekjes van ons. Van kabouterpaden tot aan zintuigentuinen. Lees en ontdek je met ons mee?Activiteiten en uitjes in de natuur in de regio Eindhoven en Noord-Limburg
Wil je lekker naar buiten met de kinderen? Kies een mooi natuurgebied, recreatiegebied, park of stadspark in de omgeving van Eindhoven, Veldhoven en Helmond. We verzamelen alle leuke fietstochten en wandelingen met kinderen. In het bos of over de hei, door de duinen, tussen de weilanden, op het strand of in de polder.
Je vindt hier alle leuke natuuruitjes die je elke dag kunt doen voor gezinnen in Eindhoven, Veldhoven, Helmond, Valkenswaard, Best, Nuenen, Geldrop en Weert.
Bezoekerscentrum natuurgebied in de regio Eindhoven en Noord-Limburg
In een bezoekerscentrum van een natuurgebied (van Staatsbosbeheer, Natuurmonumenten of IVN) is veel te zien en doen voor kinderen. Wij delen alle bezoekerscentra in en om Eindhoven en Noord-Limburg, waar je meer kunt leren over bomen, planten, bloemen, vogels en insecten. Leuk voor je kind om mee te doen: een speciale natuur speurtocht, boswandeling voor kinderen, kabouterpad, blotevoetenpad, excursie of expeditie.
Pluktuinen en boomgaarden in de omgeving van Eindhoven, Veldhoven en Helmond
In Eindhoven, Veldhoven, Helmond, Valkenswaard, Best, Nuenen, Geldrop en Weert zijn ook verschillende pluktuinen, boomgaarden, telers en kwekers waar je zelf groenten en fruit kunt plukken met kinderen. Echt een leuk uitje!