Speurtocht Vroege Vogelbos
Leer van alles over de natuur met de twee speurtochten door het Vroege Vogelbos van Stad & Natuur Almere!
Houden jouw kids ook zo van al het moois in de natuur? Leer er alles over met de twee avontuurlijke speurtochten van Stad & Natuur in het Vroege Vogelbos in Almere! De speurtocht ‘schaapje in het bos’ is leuk in de herfst en de winter. ‘Speuren met muis Spetter’ kan in elk seizoen en is leuk voor kids van alle leeftijden. Beide speurtochten zijn online te koop bij Stad & Natuur.
Speurtocht Schaapje in het bos
Speur met schaapje Zoë en ontdek het Vroege Vogelbos. Je leert in deze seizoensgebonden speurtocht hoe de dieren en bomen zich klaar maken voor de winter. Het Vroege Vogelbos is het oudste bos van Almere en bestond in 2022 50 jaar!
De speurtocht start voor de schaapskooi in het Vroege Vogelbos aan Muiderweg 8. Volg hier de palen en doe bij elke opdrachtenpaal een opdracht van het speurvel.
Speuren met muis Spetter
Waterspitsmuis Spetter wilt graag het bos verkennen en het liefst samen met kinderen. Onderweg kom je allemaal vragen tegen. De letters in de blauwe vakjes van de juiste antwoorden vul je in op de achterkant. Als je klaar bent, kun je de letters van de blauwe vakjes in de juiste volgorde zetten om een woord te vormen. Zo ontdek je waar Spetter al heel lang naar op zoek is.
De speurtocht doe je op eigen gelegenheid. Het startpunt: Schaapskooi, Muiderweg 8. De speurtocht is leuk voor kinderen van verschillende leeftijden.
Klik op de roze button om alles over de speurtochten te lezen!
TIP: Wij zijn ook helemaal fan van deze 5 wandelspelletjes voor kinderen van Stad & Natuur!
Stad & Natuur
Kemphaanstraat 1
1358 AD Almere
Prijs
€1,50 of €2,00 voor een speurtochtenboekjeToon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Herfstvakantie in het Kasteelatelier
Ga in de herfstvakantie creatief aan de slag in het Kasteelatelier van het Muiderslot in Muiden!
Naar de film in de herfstvakantie bij Kinepolis Almere
Vier de herfstvakantie met leuke kinderfilms in Kinepolis Almere, een tof gezinsuitje!
Magische Jungleweken bij Pantropica
Een herfstvakantie-uitje vol avontuur in een overdekte jungle vol mysterieuze dieren, bloemen en meer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)
Grootse herfstvakantie-avonturen in Flevoland en daarbuiten
Je knippert even met je ogen en het is alweer herfstvakantie. Ken jij deze heerlijke uitjes al? Sommige heel dichtbij en andere verder weg. Mis ze niet… want dat zou zonde zijn zeg!
Hans en Grietje Zeewolde: dé magische dag uit in Flevoland
Zin in een bijzonder dagje uit vol magie en avontuur? Pannenkoekenhuis & Speelpark Hans & Grietje in Zeewolde is dé meest betoverende bestemming van Flevoland voor gezinnen met kinderen! Stap in een sprookjeswereld waar plezier en avontuur centraal staan. Deze sprookjesachtige plek combineert een restaurant met een avontuurlijk speelpark en zit vol verrassingen voor jong en oud. Van zwevende tafels en draaiende kamers tot geheime doorgangen en spannende speelplekken, het restaurant en het speelpark zitten boordevol magische verrassingen. Heb je deze unieke plek nog niet bezocht? Lees snel verder en laat je betoveren!