Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Pannekoektrein Marrum

Tsjoeke stjoek! Klaar voor vertrek? Eten!

In Marrum doen ze het anders. Op perron 1 staat de imposante Humboldt stoomlocomotief uit 1914 ‘met stoom’ op je te wachten voor jouw pannenkoekreis. De conductrice knipt je kaartje en geeft je de dienstregeling met de meest heerlijke pannenkoeken.

Station Marrum-Westernijkerk is gelegen aan het eens zo roemruchte spoorlijntje “het Dokkumer Lokaaltje”. Het station wordt wel eens genoemd als het leukste station van heel Nederland. Geheel gerestaureerd in de prachtigste kleuren en ingericht met de meest bijzondere ‘spoorse’ attributen, is het nu een uniek pannenkoekenrestaurant.

Klik op de roze button om je plekje te reserveren. 

Nog even iets leuks doen in de buurt? Check de uitagenda.

De Pannekoektrein

Stasjonswei 24

9073 GJ Marrum

Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

11x de leukste terrassen met speeltuin in Friesland

Eindeloos op een terras zitten terwijl de kids zich opperbest vermaken in een speeltuin, dat is iets om naar uit te kijken. Lekker bijkletsen met vrienden of je eigen partner... heerlijk! Wij zetten de leukste terrassen met speeltuin voor je op een rijtje. Kies er één uit of bezoek ze gewoon allemaal!

7x natuurspeeltuinen in Friesland

Wat is er fijner dan lekker buiten in de natuur banjeren? Je eigen verhalen verzinnen en je fantasie de vrije loop laten? Geniet van het buitenleven met onze favoriete natuurspeeltuinen en speelbossen in Friesland. Extra leuk is dat ze (vaak) gratis toegankelijk zijn. Oh ja,... vies worden mag!

16x Buiten zwemmen met kinderen in Friesland

Als de zon schijnt, wil je lekker het water in. Zoek jij een goede plek om te zwemmen, dan hoef je in Friesland nooit lang te zoeken. Van heerlijke zwemstrandjes tot natuurbaden, we hebben het allemaal. Kidsproof zette de mooiste en fijnste plekjes voor je op een rij! Goed om te weten dat deze hotspots ook écht geschikt zijn voor kinderen.

9x bootje huren in Friesland

Zeg je Friesland, dan zeg je water! Veel water! Hoe leuk is het om de omgeving te ontdekken per boot? Een goed gevulde picknickmand mee en varen maar!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief