Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Van der Valk Hotel Drachten

Kidsproof uit eten of een high-tea kinderarrangement kan hier! Heerlijk.

Speciaal voor de jonge gasten heeft Van der Valk een KIDS menukaart ontwikkeld. Met altijd een spiesje met groente erbij. Daar worden we blij van!

High Tea
Met een High Tea zijn de kids ook van harte welkom. Zij smullen dan van een verse fruitcocktail, pannenkoekjes, fris en ijs. 


Groen!

Ook doet Van der Valk aan duurzaam ondernemen en bezit het Green Key certificaat.

Ga meteen via de roze button naar de website voor meer informatie.

Je etentje combineren met een leuk uitje? Check dan onze EropUit tips.

Van der Valk Hotel Drachten

Lavendelheide 4

9202 PD Drachten

Mail direct

Mail direct naar Van der Valk Hotel Drachten

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Blogs & inspiratie

Alle blogs

11 x doen in de herfst met kinderen

Herfstuitjes met kinderen in Friesland? Laat dit nou net ook een heel leuk seizoen zijn met de kids. We hebben een selectie gemaakt van boswandelingen tot aan toffe uitjes binnen.

10 x doen in Drachten met kinderen

Wat kun je allemaal doen met kinderen in Drachten? Wij geven je dé beste Kidsproof tips en pareltjes!

Kinderboerderij Doniastate is zó leuk!

Ken jij de Doniastate al? Een superfijne (zorg)boerderij waar kids werkelijk eindeloos kunnen spelen. We nemen je mee op de boerderij!

10x Dieren knutselen met bladeren

In het bos, op straat of in het park… Buiten vind je de mooiste bladeren op de grond. Vooral in de herfst, als de bladeren oranje, geel of rood kleuren, barst het van de prachtige exemplaren. Leuk om thuis mee te knutselen! Met deze 11 makkelijke knutselideeën tover je bladeren om tot grappige dieren.