Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speelboerderij Boer Bart

Kom fijn spelen, leren over dieren, lekker eten en relaxen!

Boer Bart heeft een TOFFE speelboerderij, voor iedereen die de landbouw wil beleven! Een fijne plek waar kinderen lekker kunnen spelen en (groot)ouders kunnen ontsnappen aan de drukte van de dag.Op de boerderij sta je midden in het boerenleven en kan iedereen wat leren over dieren, de natuur en de oorsprong van voedsel. Er kan worden gespeeld met de basiselementen van de natuur zoals zand, gras en water maar er zijn ook trampolines en traptrekkers.

Avonturen op ’t Boerenpaad
Waar je de eieren uit de kipcaravan mag halen, de kalfjes melk mag geven en de kikkerpoel kunt oversteken.

Het Wilgendoolhof
Er is een mooi Wilgendoolhof waar je op zoek gaat naar de Ezel! 

Het restaurant met het lekkerste uit de buurt en pannenekoeken!
Koffie, thee en heerlijke taartjes, een lekkere lunch met o.a producten van de boerderij en zelfgemaakte biologische pannenkoeken gemaatk van eigen melk, eideren uit de kipcaravan en meel van de molen uit Woudsend.

Kom je langs? Voor meer informatie klik je op de roze button.

En  ben je binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

Boer Bart

Schoterweg 26

8462 TD Rotstergaast

Openingstijden De speelboerderij is open in het voorjaar en in de zomer op vrijdag, zaterdag en zondag. Check de website via de roze button voor meer info over de openingstijden
Prijs Check de website voor de entree prijzen
Mail direct

Mail direct naar Boer Bart

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Princessehof

Ontdek het koninklijke stadspaleis met de hele familie. Kinderen hebben gratis entree!

Fries Museum

Beleef een perfect dagje uit in het Fries Museum! Entree is gratis t/m 17 jaar.

2025: Gratis Dinsdag!

In 2025 is Natuurmuseum Fryslân gratis toegankelijk op de dinsdagen, behalve de schoolvakanties.

Fries Scheepvaart Museum

Fries Scheepvaartmuseum in Sneek heeft een eigen kindermuseum! Ben jij er al geweest?

Uitgelicht

Start voorverkoop Cinekid Festival

NIEUW: Marine van Nu

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Makkelijk: zelf stoepkrijt maken

Stoepkrijt kun je niet alleen in de winkel kopen. Je kunt ook heel makkelijk zelf stoepkrijtverf maken! Super leuk om met een kwast op de stoep een kunstwerk te ontwerpen! Wij hebben dit makkelijke recept voor je getest.

Korte wandelroutes voor peuters en kleuters

Je wilt supergraag even lekker naar buiten én je kleintje meenemen. Maar elke keer hetzelfde rondje is ook zo saai. Wat dacht je van deze superleuke korte wandelingen? We geven je ook nog een tip voor een fijn restaurantje voor een welverdiende latte of chocomelk.

De leukste musea met peuters en kleuters in Friesland

Ben je zelf een museumgek, maar heb je geen idee waar je met peuters of kleuters terecht kunt? Wij geven je hier 5 tips voor en superleuk educatief museum uitje voor peuters en kleuters in Friesland!

Doniastate

Ken jij de Doniastate al? Een superfijne (zorg)boerderij waar kids werkelijk eindeloos kunnen spelen. We nemen je mee op de boerderij!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief