Spelen in De Grote Keizer
Indoor of Outdoor. Bij De Grote Keizer in Leeuwarden kun je het hele jaar fijn spelen!
Welk kind wil zich zo nu en dan niet even uitleven? Het 600m2 overdekte speelparadijs is een geweldige plek voor de kids om zich te vermaken. En als je komt spelen mag je ook nog gratis een half uur bowlen. Hoe leuk is dat!
Mega springkussens
Als de lente gaat beginnen wordt De Grote Keizer getransformeerd in een spectaculair binnen en buiten speelpark. In de periode van april t/m oktober verreizen er op het buitenterrein mega springkussens waar de kids uren lang op kunnen spelen.
Het overdekte speelparadijs is in de zomer ook geopend en het outdoor speelparadijs is geopend van april tot en met september. Voor een hapje eten kun je hier ook prima terecht. Kijk voor meer informatie meteen op de website via de roze button.
TIP: Op zoek naar meer uitjes met je kids? Check dan de eropuit-pagina met het handige overzicht.
Grote Keizer
Kalverdijkje 76A
8924 JJ Leeuwarden
Openingstijden
Kijk hiervoor op de website.Prijs
Kijk hiervoor op de website.Toon op kaart
Lijstjes voor Fryslân
Meer inspiratie
Imaginarium Festival
In het eerste weekend van de zomervakantie, op 3, 4 en 5 juli is het tijd voor het Imaginarium Festival!
2026: Gratis Dinsdag!
In 2026 is Natuurmuseum Fryslân gratis toegankelijk op de dinsdag, behalve de schoolvakanties regio Noord
Tekenen in de tuin op zondag in de zomer
Schuif deze zomervakantie aan voor een leuke tekenmiddag in de tuin van Keramiekmuseum Princessehof!Blogs & inspiratie
Alle blogs
16x Buiten zwemmen met kinderen in Friesland
Als de zon schijnt, wil je lekker het water in. Zoek jij een goede plek om te zwemmen, dan hoef je in Friesland nooit lang te zoeken. Ik zette voor jou de állerleukste plekken op een rij!
7x natuurspeeltuinen in Friesland
Wat is er fijner dan lekker buiten in de natuur banjeren? Je eigen verhalen verzinnen en je fantasie de vrije loop laten? Geniet van het buitenleven met onze favoriete natuurspeeltuinen en speelbossen in Friesland. Extra leuk is dat ze (vaak) gratis toegankelijk zijn. Oh ja,... vies worden mag!
Zomer Bucket list Friesland
We hebben voor deze zomerbucketlist 50 top-uitjes verzameld voor de zomer. Bijna alle uitjes kun je doen in het mooie Fryslân. Er staan ook een paar tips in buiten de regio, maar die waren té leuk om niet te noemen ;)