Restaurant Tiramisu
De mooiste huisgemaakte Italiaanse gerechten vind je bij Tiramisu in Hilversum!
Wat dacht je van verse panini uit de steenoven, ze maken alles zelf, denk aan heerlijke antipasti, pizza’s, pasta’s, salades of andere primi. Natuurlijk sluit je af met een Tiramisu!
Kindvriendelijk
De kinderen mogen zelf in de keuken hun eigen pizza bakken. Hoe leuk is dat?! Let wel: hiervoor geldt een inloop tussen 17.00 en 18.00 uur, met een maximum groepsgrootte van 6 personen. Liever geen pizza? Natuurlijk kunnen ze ook kiezen voor een heerlijke pasta of een van de andere lekkernijen van de menukaart. Je kunt de gerechten in een grote of kleine variant bestellen. Dus ook aan de kleine eters is gedacht!
Lekker vers
Alle gerechten zijn met de grootste zorg vers bereid en bij mooi weer kun je op het terras zitten.
Italiaans schepijs
Ook maken zij zelf op ambachtelijke wijze hun Italiaanse schepijs. Lekker als toetje, maar je kunt ook langsfietsen en aan de kraam een ijsje bestellen! Ze hebben de lekkerste smaken voor je koud staan.
Gratis parkeren
Je kunt op het terrein van Tiramisu gratis parkeren. Handig!
Ook leuk…
Afhalen en bezorgen kan ook, evenals het organiseren van je feest!
Reserveer online, klik hiervoor op de roze button.
Tip: kijk wat er binnenkort te doen is in de buurt, check onze Uitagenda
Tiramisu
Koninginneweg 101
1211 AP Hilversum
Openingstijden
Maandag: geslotenDi t/m za: 11.30 – 21.00 uur
Zondag: 17.00 – 21.00 uur
Prijs
Zie de website voor de menukaartToon op kaart
Lijstjes voor 't Gooi
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Lente: 11x leuke dingen om buiten te doen met kinderen
]In de lente willen we graag naar buiten met de kinderen. De eerste zonnestralen pakken, het eerste ijsje eten en genieten van geurende bloesem en vrolijke lammetjes. Hieronder lees je onze 11 lente-uitjes om buiten te doen met je kinderen.
Kidsproof Kletspraat Lente editie
Welke bloemen zie je in de lente? En vanaf welke temperatuur kan je buiten eten? Deze en meer leuke vragen over de lente vind je in de Kidsproof Kletspraat Lente editie.
Lente- en Paasknutsels als voorbeeld om zelf te maken
De seizoenen lenen zich altijd goed voor vrolijke knutselontwerpen, zo ook de lente. Een paar makkelijke voorbeelden van een gezellig knutselprojectje.