Kussen om te kussen
Wie houdt er niet van een mooi kussensloop! Maak je eigen kussen met verschillende druktechnieken.
Met je vrienden en vriendinnen je verjaardagsfeestje vieren bij grafisch atelier ‘de Biotoop’ in Haren. Je eigen kussensloop maken!
Je gebruikt verschillende druktechnieken om je eigen kussensloop te bedrukken. Je kunt van alles gebruiken zoals sjablonen, oude houten drukletters en je kunt zelf echte stempels maken op houten blokjes. Natuurlijk neem je jouw kussensloop mee naar huis! Voor taart en drinken kan worden gezorgd (in overleg).
Boek dit kinderfeestje via de roze websitebutton.
Verder kijken tussen de kinderfeestjes in en om Groningen op ons kinderfeestjes overzicht.
Marieke Keuken - Grafisch atelier in ‘De Biotoop’
Kerklaan 30
9751 NN Haren
Openingstijden
Dit feestje duurt ongeveer 2 uurPrijs
€ 195,- met maximaal 10 deelnemers, inclusief materiaal, limonade en lekkers.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Groningen
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Gratis Lentebucketlist met 35 tips
Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.
12x knutselen voor Pasen
Pasen staat voor de deur! Tijd om aan de slag te gaan met 8 leuke, eenvoudige knutselideeën en 4 heerlijke recepten om op tafel te zetten tijdens het paasontbijt of de paasbrunch.
Kidsproof Kletspraat Pasen
Voor je het weet voer je de leukste gesprekken aan de paastafel!