Kidz Pole
Een combinatie van dans, acrobatiek en gymnastiek met als middelpunt een verticale paal!
Kinderen beleven veel plezier aan het doen van trucjes en het leren van nieuwe dingen. Kidzpole is goed voor de conditie, kracht, lenigheid, ritme-en bewegingsgevoel op de muziek, coordinatie en balans. Daarnaast is het een hele sociale les, waarbij kinderen elkaar helpen en aanmoedigen. De les is niet alleen leuk voor meiden, maar ook voor jongens!
Klik voor meer informatie en aanmelden door naar de website, gebruik de roze button!
Meer leuke sporten voor kids vind je in de categorie ‘clubjes’.
Elisa Jo
Energieplein 1
2031 TC Haarlem
Openingstijden
Maandag 16.30- 17.30 uurPrijs
€80 voor 10 weken, proefles €5
Mail direct
Toon op kaart
Lijstjes voor Haarlem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10 superstoere uitjes voor kinderen met een handicap
Ben je op zoek naar een stoer uitje voor een gehandicapt kind? Dan hebben wij misschien wel gouden tips voor jou!
Caprera Familie Zomer Zondagen
Caprera en de Schuur verzorgen in de lente en zomer de leukste familievoorstellingen. Echt een leuk uitje met het hele gezin! Geniet van muziek, humor, actie en spektakel, en extra leuk: na elke voorstelling is er een workshop voor de kids. Bekijk snel het hele programma!
Nu in Wereldmuseum Amsterdam: Raad van de Raaf
Raad van de Raaf is een Junior-tentoonstelling in Wereldmuseum Amsterdam (voorheen Tropenmuseum Amsterdam). Wat dat precies is gaan we ontdekken met onze Kidsproofreporters Kees, Aukje en moeder Harmke.