Kinderyoga De Bloementuin
Ontspannen, genieten en helemaal jezelf kunnen zijn? Dat kan bij Kinderyoga de Bloementuin!
Kinderyoga is er voor iedereen. Je leert door Hatha yoga meer zelfvertrouwen en zelfbewustzijn te krijgen. Via yogahoudingen, oogoefeningen, ademhalingsoefeningen, massage, meditatie en visualisatie maak je een ontdekkingstocht met je lichaam en je denken.
Kinderyoga is geen wedstrijd; het gaat er juist om dat je kunt zijn zoals je bent. Dat je plezier hebt in de les is het allerbelangrijkste!
Geen grote groepen, want dan is er genoeg aandacht voor jou en voor de andere kinderen.
Yoga for the Special Child
naast reguliere kinderyoga heeft de Bloementuin als specialisatie yoga voor kinderen met een speciale zorgvraag. Zoals down syndroom, Cerebrale Parese, ADHD, Autisme, hooggevoeligheid/hoogbegaafdheid en kinderen met leerproblemen. Yoga for the special child wordt zowel individueel als in groepsles aangeboden en kan zowel in de yogastudio als op (thuis) locatie worden gegeven.
Wil jij weten waarmee yoga jou kan helpen en wat er tijdens een les gebeurt? Volg dan een proefles en kijk op de site van Kinderyoga de Bloementuin! Klik via onderstaande link door!
Kinderyoga De Bloementuin
Sint Jorisveld 1
2023 GD Haarlem
Openingstijden
Voor Lestijden, zie website.Prijs
10 lessenkaart voor €90,- (12 weken geldig)Toon op kaart
Lijstjes voor Haarlem
Meer inspiratie
Stal de Naaldenhof
Ponystappen, paardrijles, kinderfeestjes en meer op een prachtige plek aan de duinen!
Telekids Musicalschool
Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Haarlem
Kids Bak Workshop
Kids aan de Bak! Koekjes, Cakejes, Merengues; bij BakingTime leren de kids het te maken!Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
8 Redenen voor een dagje Linnaeushof!
Julie en Josephine gingen een dagje naar de grootste speeltuin van Europa; Linnaeushof in Bennebroek. Vlak bij Haarlem! Lees hier waarom ze vinden dat jij er ook eens heen zou moeten gaan!
28x Meivakantie uitjes in en om Haarlem
Leuke dingen doen in de meivakantie? Dit zijn onze tips voor uitjes en activiteiten in de meivakantie! Fijne vakantie!