Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderyoga De Bloementuin

Ontspannen, genieten en helemaal jezelf kunnen zijn? Dat kan bij Kinderyoga de Bloementuin!

Kinderyoga is er voor iedereen. Je leert door Hatha yoga meer zelfvertrouwen en zelfbewustzijn te krijgen. Via yogahoudingen, oogoefeningen, ademhalingsoefeningen, massage, meditatie en visualisatie maak je een ontdekkingstocht met je lichaam en je denken.

Kinderyoga is geen wedstrijd; het gaat er juist om dat je kunt zijn zoals je bent. Dat je plezier hebt in de les is het allerbelangrijkste!

Geen grote groepen, want dan is er genoeg aandacht voor jou en voor de andere kinderen.

Yoga for the Special Child
naast reguliere kinderyoga heeft de Bloementuin als specialisatie yoga voor kinderen met een speciale zorgvraag. Zoals down syndroom, Cerebrale Parese, ADHD, Autisme, hooggevoeligheid/hoogbegaafdheid en kinderen met leerproblemen. Yoga for the special child wordt zowel individueel als in groepsles aangeboden en kan zowel in de yogastudio als op (thuis) locatie worden gegeven.

Wil jij weten waarmee yoga jou kan helpen en wat er tijdens een les gebeurt? Volg dan een proefles en kijk op de site van Kinderyoga de Bloementuin! Klik via onderstaande link door!

Kinderyoga De Bloementuin

Sint Jorisveld 1

2023 GD Haarlem

Openingstijden Voor Lestijden, zie website.
Prijs 10 lessenkaart voor €90,- (12 weken geldig)
Mail direct

Mail direct naar Kinderyoga De Bloementuin

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8 Redenen voor een dagje Linnaeushof!

Julie en Josephine gingen een dagje naar de grootste speeltuin van Europa; Linnaeushof in Bennebroek. Lees hier waarom ze vinden dat jij er ook eens heen zou moeten gaan!

Zomers snacken in het LAM museum

Deze zomer snack je zonder calorieën en vette vingers in het LAM museum in Lisse. Verwonder je in een enorme frietbak en ontdek Landgoed Keukenhof waar dit foodart-museum te vinden is. Een uitje om je vingers bij af te likken!

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

7x Leuke uitjes met pubers in Haarlem

Pubers en tieners: vaak moeilijk te motiveren, maar o zo blij als je iets vindt dat écht leuk is! Gelukkig biedt Haarlem en omgeving verrassend veel originele en actieve uitjes voor gezinnen met grotere kinderen. Wij maakten een lijst vol stoere, sportieve en sociale activiteiten die zelfs de meest kritische puber kunnen bekoren.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief