
Restaurant Parck
De kleine gasten eten hier gezellig mee met een 3-gangen diner voor €10!
In een mooie oude villa aan de rand van het centrum van Haarlem vind je Restaurant Parck.
Dit gezellige restaurant is 7 dagen per week geopend. Je kunt er lunchen en dineren.
Parck zorgt ervoor dat kids gezellig 3 gangen met de volwassenen mee kunnen eten. En dan niet zoals in veel kindvriendelijke restaurants alleen maar pannenkoeken en kroketten, maar kies van de kinderkaart bijvoorbeeld een lekker pompoensoepje vooraf en een biefstukje als hoofdgerecht!
Klik door naar de website voor meer informatie en om te zien wat voor lekkers er op de (kinder) menukaart staat.
Restaurant Parck
Frederikspark 2
2012 DA Haarlem
Openingstijden
Parck is iedere dag vanaf 11.00 uur geopendPrijs
3 gangen kindermenu €10
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Hero: Voor avonturiers!
Hero is niet alleen een van de goedkoopste kindercentra in de regio; ze zijn ook sponsor van hele leuke kids-activiteiten in Haarlem!
Zwemmen in en rond Haarlem
Zin om een dagje te zwemmen? Wij hebben alle zwembaden in en rond Haarlem voor je op een rijtje gezet! Kies uit binnen- en buitenzwembaden en tussen simpele zwembaden en heuze zwemparadijzen.
Caprera Familie Zomer Zondagen
Caprera en de Schuur verzorgen in de lente en zomer de leukste familievoorstellingen. Met muziek, humor, actie en spektakel: alles komt voor; bekijk snel het hele programma!,