De Vertelschuur
In de Vertelschuur worden verhalen verteld, van sprookjes tot een eigentijds verhaal. Lekker luisteren.
De Vertelschuur is een oude verbouwde schaapskooi waar de vertelkunst levend wordt gehouden. Je hoort er sprookjes, legendes, mythes of een eigentijds verhaal.
De meeste verhalen zijn voor volwassen maar in vakanties en soms ook daarbuiten zullen er ook verhalen voor kinderen zijn.
Kindervoorstellingen vind je op onze uitagenda of op de website van de Vertelschuur.
De Vertelschuur
Krullenlaan 3
2061 HT Bloemendaal
Prijs
Kaartjes kosten €10,- voor volwassenen en €5,- voor kinderen
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Haarlem
Meer inspiratie
Nieuw
Speur door Museumhuis Beeckestijn
'Kijken met je handen': speur en zoek naar bijzondere voorwerpen in het buitenhuis!
Cruquius Museum
Gemaal 'De Cruquius' is de grootste stoommachine ter wereld! Interessant voor groot en klein!
Licht Festival Caprera
Een betoverende wandeling door het donkere bos, langs prachtige lichtkunstwerken!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Déze familievoorstellingen raden wij aan – Te zien in theaters in Haarlem e.o.
Laat je verrassen door theater vol fantasie, muziek en verhalen om samen van te genieten! Veel plezier in het theater!
Escaperooms Haarlem e.o.
Leuk en uitdagend voor de echte puzzelaars onder jullie! Doe een escaperoom of escapegame als gezinsuitje of kinderfeestje!
Pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem
Heb je zin om lekker uit eten te gaan met je kind? Dan is een pannenkoekenrestaurant altijd een goed idee! Dat zijn eigenlijk altijd wel kindvriendelijke restaurants. We hebben veel pannenkoekenrestaurants in en om Haarlem, kijk maar eens mee!