De Vertelschuur
In de Vertelschuur worden verhalen verteld, van sprookjes tot een eigentijds verhaal. Lekker luisteren.
De Vertelschuur is een oude verbouwde schaapskooi waar de vertelkunst levend wordt gehouden. Je hoort er sprookjes, legendes, mythes of een eigentijds verhaal.
De meeste verhalen zijn voor volwassen maar in vakanties en soms ook daarbuiten zullen er ook verhalen voor kinderen zijn.
Kindervoorstellingen vind je op onze uitagenda of op de website van de Vertelschuur.
De Vertelschuur
Krullenlaan 3
2061 HT Bloemendaal
Prijs
Kaartjes kosten €10,- voor volwassenen en €5,- voor kinderen
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Haarlem
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10 x De leukste musea voor kids in en om Haarlem
Wat is een leuk museum voor kinderen in Haarlem? We hebben keus: Haarlem heeft zelfs meerdere kidsproof musea in de stad en in de omgeving! Deze musea hebben een leuke tentoonstelling, speurtocht en of activiteit voor kinderen. Een perfect gezinsuitje voor een woensdagmiddag, zaterdag, zondag, vakantie- of studiedag!
Déze familievoorstellingen raden wij aan – Te zien in theaters in Haarlem e.o.
Laat je verrassen door theater vol fantasie, muziek en verhalen om samen van te genieten! Veel plezier in het theater!
De Nationale Voorleesdagen bij De Bibliotheek Zuid-Kennemerland
Nationale Voorleesdagen 2026: Voorlezen & activiteiten met kids in Haarlem