
Landgoed De Olmenhorst
Appels en peren plukken, winkelen, kinderfeestje vieren, spelen, drinken en eten. Er is zoveel te doen!
Een onverwachte oase van rust en beleving van natuur. Dat begint al als je de statige oprijlaan op draait. Het lijkt wel of je in een ander wereld komt. Altijd een feest om hiernaartoe te gaan!
In de vele boomgaarden worden biologische appels en peren geteeld. En het allerleukste is dat je die in september en oktober zelf mag plukken. Het kan hier dan echt behoorlijk druk zijn. Maar iedereen is blij, er is van alles te doen en het ‘wij-gevoel’ van iets bijzonders doen met je kids overheerst.
Wat fijn dat familie Le Clerq het landgoed toegankelijk heeft gemaakt voor het publiek! Je bent er dus altijd welkom om te wandelen, een speurtocht te doen of te spelen in de speeltuin.
Op het landgoed zijn diverse winkels en ateliers. In de Fruitloods kun je dagelijks genieten van een lunch, high tea of een picknickmand bestellen. Ook worden daar diverse biologische producten verkocht.
Klik voor meer informatie over Landgoed De Olmenhorst door naar de website via de roze button. Ook voor de openingstijden van de winkeltjes.
Tip: Landgoed De Olmenhorst is ook een leuk adres voor een kinderpartijtje!
Tip: De Olmenhorst organiseert het hele jaar door activiteiten. Houd hiervoor onze uitagenda in de gaten.
Landgoed de Olmenhorst
Lisserweg 481
2165 AS Lisserbroek
Openingstijden
Landgoed De Olmenhorst is tussen zonsopgang en -ondergang vrij toegankelijk voor het publiek.Toon op kaart
Meer inspiratie


Herfst bij de muizen
Maak je eigen muizen kijkdoos, speel bingo en bewonder de bedrijvige muizen in Het Muizenhuis Mini Museum
Kinderfilms in de herfstvakantie bij Kinepolis Haarlem
Vier de herfstvakantie met leuke kinderfilms in Kinepolis Haarlem, een leuk uitje voor het hele gezin!
Pieter Vermeulen Museum
Bezoek de interactieve tentoonstelling ‘Dino's' in dit súper kindvriendelijke museum in DriehuisBlogs & inspiratie
Alle blogs
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Herfstvakantie uitjes in en om Haarlem
Leuke activiteiten voor kinderen én uitjes voor het hele gezin, voor een onvergetelijke herfstvakantieweek
Shop met korting bij de Twin Sport Wintersport Outlet!
Fijn voor die kids die weer uit alle wintersportkleren gegroeid zijn. Kom shoppen bij de MegaStore van Twin Sport in Cruquius!