Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Surffeest bij Ozlines

Leer surfen, suppen, longboarden of knutselen met plastic afval. Of wil je zeediertjes vangen?

Bij de Noordpier in Velsen Noord/ Wijk aan zee zijn de omstandigheden ideaal om te leren surfen. Door de pier hebben de zandbanken zich mooi kunnen vormen en rollen de golven langer door. Ook heb je minder last van stromingen.

Ozlines is een van de beste en bekendste surfscholen van Nederland. Vanwege de relaxte en gezellige sfeer is Ozlines de ideale locatie voor een kinderfeestje! Je kunt er niet alleen surfen, de ligging aan zee maakt nog veel meer leuks mogelijk!

Kies op jouw kinderfeestje uit verschillende arrangementen;

Sportief
Surfles: Leer de beginselen van het surfen. Eerst op het droge, maar daarna in de golven!
XL SUP les: Op deze giga SUP kun je wel met z’n 10-en het water op! Teamwork is belangrijk!
Longboard workshop: De beginners leren de basis, de kinderen die al eerder op een longboard hebben gestaan leren nieuwe tricks!

Creatief en educatief
Plastic Soup: Leer over de plastic doep, wat is het en wat is het effect op het milieu? Daarna ga je op zoek naar pastic schatten en je maakt er mooie dingen van. Leuk, creatief en leerzaam!
The North Sea: Wat leeft er in de zee? In een korte presentatie leer je er van alles over, maar je leert nauurlijk nog meer als je zelf aan de slag gaat! Gewapend met emmertjes en netjes ga je in de zee proberen zoveel mogelijk bijzondere beestjes te vangen. Natuurlijk gaan ze daarna wel terug het water in!

Na de les kun je een tafel reserveren bij Strandtent Aloha of Snackbar Eigenwijs om iets lekkers te eten en te drinken.

Tip: Bij Ozlines kun je natuurlijk ook surflessen volgen!

Ozlines

Reyndersweg 6

1951 LA Velsen-Noord

Prijs Vanaf €17 p.p
Mail direct

Mail direct naar Ozlines

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Haarlem

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

De Schminkende Spetter

Maak elk feest onvergetelijk met deze fantastische schminker, of volg zelf een schminkworkshop!

Glow Mini-Golf Haarlem

Spectaculaire, interactieve Glow In The Dark Mini-Golf in Haarlem/ Overveen (In de hal van Street Jump)

Schaatsfeest Kras Sport

De ijsbaan biedt fantastische mogelijkheden voor kinderfeestjes. Kras Sport regelt het voor je!

Play Kinetix

Het allereerste actieve gamepark van Nederland met wel 9 kamers vol beweging, games en FUN!

Uitgelicht

Tip: jeugdpodcast Helden op Pootjes

Koninklijk leuk: Winterpaleis Het Loo

Blogs & inspiratie

Alle blogs

28x Kerstvakantie uitjes in en om Haarlem!

Welke leuke uitjes zijn er in Haarlem e.o. te doen deze kerstvakantie? Dit zijn alle leuke dingen om samen als gezin te doen in en om Haarlem. Ook zijn er leuke activiteiten voor kinderen, zoals dagkampen in Haarlem!

We hebben ‘m: de Website van het Jaar jury award!

Kidsproof.nl is door de vakjury van Emerce gekozen tot Website van het Jaar in de categorie Vrije Tijd.

19x Kerstvakantie-uitjes in Nederland

Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra kinderactiviteiten in musea en mooie voorstellingen: met deze leuke uittips wordt het een heerlijke kerstvakantie! Kies hier de leuke dingen om samen met je kind te doen. Leuke dagjes uit, in je eigen regio of ergens anders in Nederland!

12 x Toegankelijke kidsproof-uitjes in Noord-Holland

Deze uitjes zijn leuk voor kinderen, én toegankelijk voor iedereen! Of je kind nu prikkelgevoelig is, een lichamelijke beperking heeft, of je als ouder net wat extra overzicht of rust zoekt. Ideaal voor gezinnen die nét wat meer nodig hebben.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief >