
Singspire
Laat jouw stem horen! Bij Singspire krijg je met veel plezier zangles van professionele zangcoaches.
Bij Singspire, praktijk voor Vocal Coaching in Oegstgeest kunnen kinderen en volwassenen terecht voor zanglessen, workshops en kinderfeestjes.
Ben je dol op zingen, maar vind je het nog een beetje eng? Dan moet je bij Singspire zijn! Ze gaan jou met de juiste zangtechnieken en persoonlijke begeleiding leren dat zingen superleuk en ontspannend is. Eigenaar Willemijn van Helden: “Wij zijn professioneel opgeleide zangcoaches met een passie voor mensen. Wij vinden dat iedere stem, oud of jong, gehoord mag worden.”
Singspire biedt naast privé-coaching ook groeps-coaching. Zo zijn er cursussen in Songwriting, Kids Vocal Coaching (4+) en Zing op Schoot (1+). Singspire is gevestigd in het voormalig clubgebouw van het ASC in Oegstgeest aan de Duivenvoordestraat 1.
Meer informatie vind je op de website van Singspire via de roze button.
Tip: Wist je dat je in Leiden heel goed eropuit kan? Bekijk eens onze verzameling aan kindvriendelijke musea, theaters, (indoor)speelplaatsen en activiteiten in en om Leiden en ontdek hele gezellige familieuitjes het hele jaar door!
Singspire
Duivenvoordestraat 1
2341 JE Oegstgeest
Openingstijden
klik op de roze button voor meer infoPrijs
klik door naar de websiteToon op kaart
Meer inspiratie


Jeugdles Boulderhal
Klimmen en klauteren tijdens de jeugdlessen boulderen bij Boulderhal Kunststof of Krachtstof!
Naailes Atelier Kleurstof
Maak je eigen outfit als een echte modeontwerper met de naailessen bij Atelier Kleurstof!
Yogasmiley Kinderyoga
Yogasmiley in Leiderdorp geeft yogalessen aan kids vanaf 2 jaar. Meld je meteen aan voor een proefles!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De Sportanen voor sportkampen, feestjes, opvang en clinics!
Voor alle kinderen die graag sporten, buiten zijn en samenspelen. Bij de Sportanen ben je aan het juiste adres!
Triceratops de kudde in Naturalis, voor de dino fans!
Voor het eerst is een kudde van 5 triceratopsen bijelkaar te zien in Naturalis. In deze interactieve familietentoonstelling sta je oog in oog met ze én leer je de Triceratops écht kennen. Is dit ook een leuk uitje met kleine kinderen? We vertellen het je.
Monsters en mythische wezens – Spannend museumbezoek met kinderen!
In de nieuwe kindertentoonstelling Monsters en mythische wezens in het Rijksmuseum van Oudheden (RMO) in Leiden beland je samen met je kinderen in een wereld vol fantasie en avontuur. Word jij een echte monstervanger? Lees hier onze ervaring!