Het Kabouterboek (2+)
Ga op reis door de wereld van de kabouters tijdens het Prentenboekjesfestival in de Stadsgehoorzaal.
9 februari 2025 | Stadsgehoorzaal
Wat valt er veel te zien in de stad! Auto’s, pleinen, stoplichten, grote gebouwen, maar als je nog wat beter kijkt: wat zie je dan? Is dat nou een kaboutervermomming? Zit daar soms een muizencafé onder dat putdeksel?
Het Prentenboekjesfestival is een wonderlijke beleefwereld voor kleuters en peuters: twee voorstellingen, aangevuld met de prachtige kleurrijke speeltuin waar naar hartenlust in kan worden gespeeld.
De eerste voorstelling is Het Kabouterboek, naar het gelijknamige boek van Loes Riphagen. Hierin leer je bijna alles over de kabouter. Wist je bijvoorbeeld dat ze tegenwoordig bijna allemaal in de stad wonen, wat een plattespullenklem is en hoe je je als kabouter het beste kunt vermommen?
Het Kabouterboek zie je op zondag 9 februari in de Stadsgehoorzaal. Leuk uitje voor kleintjes vanaf 2 jaar!
Reserveer nu je tickets voor een heerlijke theatervoorstelling in Leiden.
Tip: Tijdens het Prentenboekjesfestival geniet je ook van de nieuwe voorstelling Sam & Julia, bekend van het Muizenhuis.
Klik op de roze button voor meer informatie en tickets.
Stadsgehoorzaal Leiden
Openingstijden
Zondag 9 februari 202510.00 uur
11.30 uur
Prijs
€12,50Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Expeditie NEXT Den Haag
Doe mee aan proefjes, spellen en wetenschapsshows op Expeditie NEXT op het Lange Voorhout. Gratis!
Wereldmuseum Leiden zóveel te ontdekken
Tijd voor Papoea, prachtig museum, workshops en Raksha Bandhan!
Bekijk de zon bij Space Expo Noordwijk!
Ontdek alles over de zon én de zonsverduistering bij Space Expo in de zomervakantie. Leuk gezinsuitje!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Geweldige belevenis bij CORPUS UNLOCKED deze zomer!
Nieuw deze zomer: CORPUS UNLOCKED! We hebben echt een fantastische middag gehad met ons gezin. Aanrader!
Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!
Kom deze zomer naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!