Annemieke’s pluktuin
Een prachtig boeket bloemen plukken in Annemieke's pluktuin. Daar word je helemaal blij van!
Pluk de Dag! Dat is het motto bij Annemieke’s pluktuin. Want wie van bloemen houdt, is bij hen aan het goede adres! Via de roze button kan je een datum reserveren.
Bij Annemieke’s pluktuin kan je de mooiste bloemen plukken. Elk voorjaar zijn er prachtige tulpen in vele kleuren. En elke zomer heeft de tuin heel veel verschillende soorten snijbloemen, wel duizenden!
In april 2026 zijn ze 7 dagen per week open van 9.00 – 16.00 uur. Tot eind april, begin mei afhankelijk van het weer.
Let op:
– Kinderen plukken onder begeleiding
– Honden/puppy’s zijn niet welkom!
Bloemen plukken in een pluktuin is een bijzondere ervaring. Je loopt tussen de geurende bloemen en je kunt helemaal zelf de bloemen en kleuren van je boeket bepalen.
Ga langs en stel een mooi boeket samen uit die duizenden bloemen in de tuin. Voor je moeder of opa, voor je juf of vriend of vriendin.
Lees ook onze blog: Pluk het moment: bloemen plukken in de Bollenstreek
Van tulpen in het voorjaar tot dahlia's in de zomer. Wij hebben de leukste pluktuinen en andere bloementips en plukadresjes op een rijtje gezet.
Lees verder Lees verder