
Boerderij ’t Geertje
Geitjes de fles geven, pony rijden of varen. Een bezoek aan 't Geertje is altijd een succes!
Bij Boerderij ’t Geertje is zoveel leuks te doen voor kinderen! Dieren om te knuffelen of te voeren. Een rondje op een pony, spelen in de speeltuin. Op de biologische boerderij ’t Geertje in Zoeterwoude beleef je de boerderij van vroeger.
Er zijn melkgeiten, melkkoeien, varkens, schapen, kippen en konijnen. Vanaf begin maart tot de herfstvakantie kun je de jonge geitjes een flesje geven, ook mag je ze voeren met bix. KLik door via de roze button naar de webiste van het Geertje om te kijken vanaf hoelaat dit kan!
Leuk zijn de ontdekpaden. Je hebt het klompenpad (0,5 km), het avonturen wildplukpad (1,2 km) en voor de stevige stappers ‘De polderkringloop‘(3 km).
Boerderij ’t Geertje ligt aan het water. Je kunt een roeibootje of kano huren en zelfs een roeipuzzeltocht doen. In de zomermaanden kun je ook mee met rondvaart-fluisterboot ‘De Meervaarder’.
In de boerenlandwinkel worden heerlijke biologische producten verkocht.
En dan is er nog het restaurant, waar je terecht kunt voor een drankje of maaltijd. Uiteraard zijn heel veel producten weer zelf gemaakt. Wat dacht je van een plakje Zoeterwoudse kruidcake of gewoon een lekkere tosti! Wil je langer blijven dan kan je er ook overnachten.
Tip: Voor scholen en BSO’s zijn er speciale programma’s bij ’t Geertje!
Boerderij 't Geertje
Geerweg 7
2381 LT Zoeterwoude
Openingstijden
Maandag t/m zaterdag van 10.00 tot 17.30 uur.
Zondag van 11.00 tot 17.00 uur.
Prijs
De meeste activiteiten kosten € 1,-. Het boekje van de Wildplukwandeling is €4,- (en haal je in de boerenlandwinkel. Het bakje en de kaart mag je houden, de schaar lever je weer in).Toon op kaart
Meer inspiratie


Snack jezelf gelukkig
Kom deze zomer naar het LAM museum met zomerse kunst, friet en fun op Landgoed Keukenhof!
VR uitje bij het Virtuorium
Kom naar het Virtuorium Leiden voor een te gekke VR experience. Leuk gezinsuitje!
Boerhaave in de zomervakantie
Ontdek, experimenteer en speur in Rijksmuseum Boerhaave, een tof zomervakantie uitje met waterspeeltuin!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomeruitjes in Zuid-Holland
Vier de zomervakantie met leuke uitjes in Zuid-Holland! Van frietbaden en luchtkussenparken tot koninklijke stallen, dino’s, speurtochten en zomerkampen. Zet je favorieten in je agenda en geniet met je kinderen van een zomer vol fijne herinneringen.
Zomers snacken in het LAM museum
Deze zomer snack je zonder calorieën en vette vingers in het LAM museum in Lisse. Verwonder je in een enorme frietbak en ontdek Landgoed Keukenhof waar dit foodart-museum te vinden is. Een uitje om je vingers bij af te likken!
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!