Landgoed De Olmenhorst
Appels en peren plukken, winkelen, kinderfeestje vieren, spelen, drinken en eten. Er is zoveel te doen!
Een onverwachte oase van rust en beleving van natuur. Dat begint al als je de statige oprijlaan op draait. Het lijkt wel of je in een ander wereld komt. Altijd een feest om hiernaartoe te gaan!
In de vele boomgaarden worden biologische appels en peren geteeld. En het allerleukste is dat je die in september en oktober zelf mag plukken. Het kan hier dan echt behoorlijk druk zijn. Maar iedereen is blij, er is van alles te doen en het ‘wij-gevoel’ van iets bijzonders doen met je kids overheerst.
Wat fijn dat familie Le Clerq het landgoed toegankelijk heeft gemaakt voor het publiek! Je bent er dus altijd welkom om te wandelen, een speurtocht te doen of te spelen in de speeltuin.
Op het landgoed zijn diverse winkels en ateliers. In de Fruitloods kun je dagelijks genieten van een lunch, high tea of een picknickmand bestellen. Ook worden daar diverse biologische producten verkocht.
Klik voor meer informatie over Landgoed De Olmenhorst door naar de website via de roze button. Ook voor de openingstijden van de winkeltjes.
Tip: Landgoed De Olmenhorst is ook een leuk adres voor een kinderpartijtje!
Tip: De Olmenhorst organiseert het hele jaar door activiteiten. Houd hiervoor onze uitagenda in de gaten.
Landgoed de Olmenhorst
Lisserweg 481
2165 AS Lisserbroek
Openingstijden
Landgoed De Olmenhorst is tussen zonsopgang en -ondergang vrij toegankelijk voor het publiek.Toon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
KidsZoo
Grote en kleine kinderen vermaken zich urenlang in indoor speeltuin Kidszoo! Met lasergame en meer!
CORPUS ‘reis door de mens’
CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+
Leef je uit bij Jumpin!
Indoor trampolinespringen is bij Jumpin' Noordwijk één groot feest. Als uitje of kinderfeest!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kleinschalig genieten bij Theater Ins Blau
Ontdek samen met je kind de mooiste jeugdvoorstellingen van dit seizoen in Leiden.
Kerstvakantie bij Rijksmuseum Boerhaave Leiden met kinderen
Workshops, speurtochten en ontdekroutes waarbij kinderen alles leren over hun lichaam, wetenschap en wiskunde. Perfect voor een leerzaam én leuk kerstvakantie-uitje in Leiden
Atelier Kleurstof: vakantie naaidagen voor kids en tieners!
Zo leuk! De zomervakantie naaidagen van Atelier Kleurstof voor kinderen en tieners van 8 tot 16 jaar: naai je eigen outfit in één week. De dochter van Kidsproof collega Jantine deed mee en maakte haar eerste eigen outfit; een rokje met blouse én haarband. Ook deze zomervakantie zijn de naaidagen weer te reserveren, wees er snel bij want ze zijn reuze populair in Leiden en omstreken!