Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwembad De Zijl

Uren zwemplezier in dit leuke zwembad in Leiden. Met apart recreatie-, baby-, wedstrijd- én buitenbad!

Er zijn volop mogelijkheden voor waterpret: een glijbaan van 54 meter lang, een whirlpool, een apart baby-badje, een recreatiebassin met stroomversnelling, een bubble-bank en fonteinen. En als het in zomer mooi weer is, dan gaan de deuren naar het buitenbad open!

In de vakanties zijn er altijd leuke activiteiten. Denk aan bijvoorbeeld loopmatten die in het water liggen, Sharkey de opblaashaai of discozwemmen. Houd hiervoor ook onze uitagenda in de gaten!

Zwembad De Zijl ligt in Sportcomplex De Zijl. Hier is ook een sporthal. Kijk voor meer informatie op de website via de roze button. Let op, dit is de website van Sportbedrijf Leiden. 

Tip: Je kunt bij De Zijl ook terecht voor zwemlessen en een kinderfeestje!

Zwembad de Zijl

Paramaribostraat 66

2315 VD Leiden

Openingstijden Zie website.
Prijs Zie website voor actuele prijzen
Mail direct

Mail direct naar Zwembad de Zijl

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Onder de loep. Minikunstwerkjes in het LAM museum.

Mini. Magisch. Meesterlijk. Geniet van grootse miniatuurkunst in het LAM museum op Landgoed Keukenhof!

Theater- en musicalles

Wil jij ook acteren, dansen en/of zingen? Dan ben je bij het Jeugdtheaterhuis aan het juiste adres!

Kidsproof Buitenbeestfeest

Kom naar de gratis Kidsproof.nl Buitenbeestfeesten van Naar buiten! Gratis en avontuurlijk voor iedereen!

Rijksmuseum Boerhaave

Rijksmuseum Boerhaave is een heel leuk museum met kinderen over de wetenschap. Met waterspeeltuin!

Uitgelicht

Doe mee met de leukste online muziekwedstrijd!

Tip: leuke musicallessen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leren over water & natuur met de klas bij Dunea in Meijendel

Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!

Gastlessen voor scholen, leuke en bijzondere tips voor in het klaslokaal!

Lesstof komt pas echt tot leven als kinderen zelf aan de slag gaan. Gewoon in de klas. Met een gastdocent, een bijzonder verhaal of een activiteit die ze bijblijft. In Leiden zijn er mooie programma’s die naar school toe komen. Van mondzorg tot natuur en water. En wil je een keer naar buiten? Ga dan een keer naar de duinen.

Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!

Kom deze zomer naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.

Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!

Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.