Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ijsclub Sassenheim

Schaatsplezier beleven op echt natuurijs doe je bij Ijsclub Sassenheim!

De ijsclub is een gezellige plek met een grote baan, waar je naar hartenlust kunt schaatsen met het hele gezin als het hard genoeg gevroren heeft. Een leuker winteruitje is er haast niet! De natuur schaatsbaan in Sassenheim is gelegen aan de Kagerweide.

Via de website kun je je ook inschrijven om een emailupdate te krijgen zodra de ijsbaan geopend is!

Meer weten? Klik dan op de roze button om naar de website te gaan!

Tip: Op zoek naar nog meer leuke winterse uitjes? Kijk in onze Uitagenda!

Ijsclub Sassenheim

Ter Leedelaan 22

2172 JM Sassenheim

Openingstijden Klik op de roze websitebutton voor meer info!
Prijs Volwassenen: €3
Kinderen tot 12 jaar: €2
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Literatuurmuseum/Kinderboekenmuseum

Ben jij gek op boeken? Dan moet je echt een keer naar het Kinderboekenmuseum! Onze favoriet!
Reserveer

Space Expo 5+

Space Expo is hét ruimtevaartmuseum van Nederland!

Naar het zwembad

20 x zwembaden in de regio Leiden, waar ga jij zwemmen deze zomer?

CORPUS ‘reis door de mens’

CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+
Reserveer

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste kampen in de regio Leiden en Den Haag, mei- en zomervakantie 2026

Of je kind nu wil zeilen, musical maken, naaien, ponyrijden of skaten… er zijn zóveel leuke vakantiekampen! Ook als je kind wat minder zelfvertrouwen heeft. Wij tippen 17 toppers in de mei- en zomervakantie in regio Den Haag en Leiden. Met én zonder overnachten. Dat wordt een vakantie om nooit te vergeten!

5 x Bootje huren in en om Leiden – leuke adressen

Ontdek de Kaag, de Leidse grachten, Vlietlanden en meer met je gezin op een boot! Huur een sloep, kano, roeiboot, zeilboot of waterfiets. Hier vind je 5 leuke adressen in de Leidse regio!

20 x zwembaden in Zuid-Holland omgeving Leiden

Alle zwembaden in de regio Leiden, want naar het zwembad is een leuk uitje met kinderen. In Zuid-Holland zijn mooie zwembaden te vinden met bv. een glijbaan, peuterbadje, buitenzwembad, tropisch zwembad of een bad om gewoon lekker te zwemmen.

10x gave buitenspeeltuinen in en om Leiden!

Wij zijn dól op speeltuinen. We hebben voor jou de állerleukste buitenspeeltuinen en natuurspeeltuinen op een rij gezet. Waar gaan jullie als eerste heen?