Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Boerderij de Vooruitgang

Bij deze kanoboerderij ontdek je het Groene Hart op wel een hele toffe manier!

Kom kanovaren bij kanoboerderij De Vooruitgang met familie of vrienden. Dat wordt een dag vol plezier in een prachtige omgeving!

Geniet van de rust en ruimte met het geloei van koeien op het land en het gezang van de weidevogels in de lucht. Aarlanderveen is een prachtig dorp gelegen tussen Alphen a/d Rijn en Nieuwkoop. Het gebied is rijk aan weidevogels (kieviten, grutto’s, tureluurs, enz.) er zijn ook veel bloemrijke slootkanten.

Stel je eigen dag arrangement samen met o.a. kanovaren, rondleidingen in het boerenbedrijf of een kinderfeestje!

Elke activiteit kun je afsluiten met een compleet verzorgde barbeque. Heerlijk in de buitenlucht, of met minder goed weer in de gezellige ontvangst- en verblijfsruimte “De Polderkamer”.

Voor meer info over alle mogelijkheden klik je op de roze button.

Tip: Neem eens een kijkje in de Kidsproof Uitagenda voor de actueelste uitjes. Ga voor een toffe activiteit, avontuurlijk bezoekje aan een museum of een spannende voorstelling!

Kanoboerderij De Vooruitgang

Achtermiddenweg 3

2445 AA Aarlanderveen

Prijs Huur kano:
€ 15,- voor een halve dag per kano
€ 20,- voor een hele dag per kano
inclusief route, zwemvesten en tonnetjes

Barbeque:
Voor groepen vanaf 10 personen
vanaf € 30,- p.p. excl. btw (kanohuur inbegrepen)
Tot maximaal 80 personen.
Mail direct

Mail direct naar Kanoboerderij De Vooruitgang

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

CORPUS UNLOCKED

Deze zomer is jouw lichaam het spel bij CORPUS UNLOCKED! Merk jij wat er in je lichaam gebeurt?

Zomer bij Adventure City Rotterdam

Een indoor én outdoor klimavontuur op meer dan 7000 m2. Kom klimmen met het hele gezin!

Onder de loep. Minikunstwerkjes in het LAM museum.

Mini. Magisch. Meesterlijk. Geniet van grootse miniatuurkunst in het LAM museum op Landgoed Keukenhof!

Zomer bij Museumpark Archeon

Vier de zomer bij Museumpark Archeon: duik in de prehistorie, word een Romein en beleef de geschiedenis!

Uitgelicht

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Nieuwe onderwaterwereld bij SEA LIFE

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Leuke zomeractiviteiten bij Rijksmuseum Boerhaave!

Wat is waarheid? Geen idee! Wel weten we dat dit Kidsproof museum deze zomer een must is voor alle nieuwsgierige kids! Met verdraaid leuke testjes, ongeloofwaardige wiskunde, waterspeeltuin, zomerworkshops en nog veel meer bij Rijksmuseum Boerhaave in Leiden!

Zomer in Zuid-Holland! De leukste uitjes op een rij

Door heel Zuid-Holland zijn volop verrassende uitjes te vinden. Van molens en musea tot avonturenparken en creatieve workshops, wij ontdekten weer een aantal echt toffe zomeruitjes in Zuid-Holland. En die delen we natuurlijk graag met je!

Ontdek magische mini-kunstwerkjes in het áltijd leuke LAM museum!

Kom deze zomer naar het LAM museum op Landgoed Keukenhof en ontdek met je loep geweldige miniatuurkunst. Zelfs je folder met speurtocht is piepklein! Leuk dagje uit voor het hele gezin.

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.