Zwemmen bij De Tweesprong
Het hele jaar door waterpret bij De Tweesprong in Roelofarendsveen!
De Tweesprong van Sportbedrijf Kaag en Braassem maakt van elk zwemmoment een feestje.
Vrij zwemmen kan op de vrijdagavond en zondag. En in de vakanties (bijna) elke dag!
Ook organiseren ze bij De Tweesprong vaak speciale themafeesten, zoals Halloween en Après-ski.
Het recreatief zwemmen en discozwemmen zijn ook erg leuk voor kinderfeestjes en teamuitjes.
Het zwembad heeft een lange glijbaan en een waterversnelling. In het banenbad ligt tijdens het vrij zwemmen ook vaak een groot speelobject en matten en banden en voor de allerkleinsten is er natuurlijk het peuterbad. Voor ieder wat wils!
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Tip: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens in onze uitagenda en ontdek wat er allemaal te doen is!
Sportbedrijf Kaag en Braassem
Lucas van Leydenlaan 2
2371 RW Roelofarendsveen
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Leiden
Meer inspiratie
Winterspeurtocht
Lekker naar buiten met de kinderen? Doe de gratis Winterspeurtocht in het bos van Meijendel!
CORPUS ‘reis door de mens’
CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+
KidsZoo
Grote en kleine kinderen vermaken zich urenlang in indoor speeltuin Kidszoo! Met lasergame en meer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kleinschalig genieten bij Theater Ins Blau
Ontdek samen met je kind de mooiste jeugdvoorstellingen van dit seizoen in Leiden.
Kerstvakantie bij Rijksmuseum Boerhaave Leiden met kinderen
Workshops, speurtochten en ontdekroutes waarbij kinderen alles leren over hun lichaam, wetenschap en wiskunde. Perfect voor een leerzaam én leuk kerstvakantie-uitje in Leiden
Atelier Kleurstof: vakantie naaidagen voor kids en tieners!
Zo leuk! De zomervakantie naaidagen van Atelier Kleurstof voor kinderen en tieners van 8 tot 16 jaar: naai je eigen outfit in één week. De dochter van Kidsproof collega Jantine deed mee en maakte haar eerste eigen outfit; een rokje met blouse én haarband. Ook deze zomervakantie zijn de naaidagen weer te reserveren, wees er snel bij want ze zijn reuze populair in Leiden en omstreken!