Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zorgboerderij Boerderijn

Kom je voor de moestuin, konijnen en caviaopvang of fietsen werkplaats? Het kan allemaal!

Vanaf half mei tot eind september kun je bij zorgboerderij Boerderijn de lekkerste en gezondste groenten zelf plukken uit de moestuin!

In de moestuin wordt gewerkt met hulpboeren onder begeleiding. Bestrijdingsmiddelen en kunstmest worden niet gebruikt, daardoor groeit de groente langzamer zodat het meer smaak krijgt. Ook wordt er wel eens wat opgegeten door de rupsen, zij zijn vooral gek op koolsoorten.

De groente is gezond en lekker. Het aanbod bestaat uit groenten van het seizoen en het weer bepaalt wanneer iets klaar is. Als er een groen bordje staat kun je zelf groente oogsten en een eerlijke prijs betalen bij de kraam. Ook kan je hier ook heerlijk op een bankje zitten en een kopje koffie of thee drinken, ook dit is zelfbediening.

Naast de Zelfpluk heeft Boerderijn ook nog een Konijnen en Caviaopvang met in het voorjaar jonge konijntjes in de verkoop!

En is je fiets kapot of ben je toe aan een nieuwe fiets? Ook daarvoor kun je bij Boerderijn terecht bij de Fietsen Werkplaats.

Voor meer info klik je op de roze button.

Tip: Neem eens een kijkje in de Kidsproof Uitagenda voor de actueelste uitjes in en om Leiden. Ga voor een toffe activiteit, avontuurlijk bezoekje aan een museum of een spannende voorstelling!

Zorgboerderij De Boerderijn

Geerweg 4

2381 LT Zoeterwoude

Openingstijden Zelfpluk: half mei tot eind september

De fietsen werkplaats is op werkdagen geopend van 8.30 tot 15.30 uur
Mail direct

Mail direct naar Zorgboerderij De Boerderijn

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Literatuurmuseum/Kinderboekenmuseum

Ben jij gek op boeken? Dan moet je echt een keer naar het Kinderboekenmuseum! Onze favoriet!
Reserveer

Klimaatmuseum on tour

Ontdek gratis het Klimaatmuseum on tour in Leiden en duik samen in de wereld van klimaat en oplossingen.

Space Expo 5+

Space Expo is hét ruimtevaartmuseum van Nederland!

CORPUS ‘reis door de mens’

CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+
Reserveer

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

20 x zwembaden in Zuid-Holland omgeving Leiden

Alle zwembaden in de regio Leiden, want naar het zwembad is een leuk uitje met kinderen. In Zuid-Holland zijn mooie zwembaden te vinden met bv. een glijbaan, peuterbadje, buitenzwembad, tropisch zwembad of een bad om gewoon lekker te zwemmen.

Vakantiespecial: De Mond van Leiden

Bij De Mond van Leiden pakken ze mondzorg voor kinderen echt anders aan. Hier geen standaard tandartsbezoek, maar een speelse, pedagogisch onderbouwde aanpak waarbij kinderen zélf leren hoe ze hun gebit gezond houden. Met speciale vakantiespecials én gastlessen op scholen bereiken ze kinderen niet alleen in de behandelstoel, maar juist ook daarbuiten.

10x gave buitenspeeltuinen in en om Leiden!

Wij zijn dól op speeltuinen. We hebben voor jou de állerleukste buitenspeeltuinen en natuurspeeltuinen op een rij gezet. Waar gaan jullie als eerste heen?

De leukste kampen in de regio Leiden en Den Haag, mei- en zomervakantie 2026

Of je kind nu wil zeilen, musical maken, naaien, ponyrijden of skaten… er zijn zóveel leuke vakantiekampen! Ook als je kind wat minder zelfvertrouwen heeft. Wij tippen 17 toppers in de mei- en zomervakantie in regio Den Haag en Leiden. Met én zonder overnachten. Dat wordt een vakantie om nooit te vergeten!