
Zorgboerderij Boerderijn
Kom je voor de moestuin, konijnen en caviaopvang of fietsen werkplaats? Het kan allemaal!
Vanaf half mei tot eind september kun je bij zorgboerderij Boerderijn de lekkerste en gezondste groenten zelf plukken uit de moestuin!
In de moestuin wordt gewerkt met hulpboeren onder begeleiding. Bestrijdingsmiddelen en kunstmest worden niet gebruikt, daardoor groeit de groente langzamer zodat het meer smaak krijgt. Ook wordt er wel eens wat opgegeten door de rupsen, zij zijn vooral gek op koolsoorten.
De groente is gezond en lekker. Het aanbod bestaat uit groenten van het seizoen en het weer bepaalt wanneer iets klaar is. Als er een groen bordje staat kun je zelf groente oogsten en een eerlijke prijs betalen bij de kraam. Ook kan je hier ook heerlijk op een bankje zitten en een kopje koffie of thee drinken, ook dit is zelfbediening.
Naast de Zelfpluk heeft Boerderijn ook nog een Konijnen en Caviaopvang met in het voorjaar jonge konijntjes in de verkoop!
En is je fiets kapot of ben je toe aan een nieuwe fiets? Ook daarvoor kun je bij Boerderijn terecht bij de Fietsen Werkplaats.
Voor meer info klik je op de roze button.
Tip: Neem eens een kijkje in de Kidsproof Uitagenda voor de actueelste uitjes in en om Leiden. Ga voor een toffe activiteit, avontuurlijk bezoekje aan een museum of een spannende voorstelling!
Zorgboerderij De Boerderijn
Geerweg 4
2381 LT Zoeterwoude
Openingstijden
Zelfpluk: half mei tot eind septemberDe fietsen werkplaats is op werkdagen geopend van 8.30 tot 15.30 uur
Toon op kaart
Meer inspiratie


Snack jezelf gelukkig
Kom deze zomer naar het LAM museum met zomerse kunst, friet en fun op Landgoed Keukenhof!
GPS fotospeurtocht
Ontdek de highlights van Zuid-Holland in een kek autootje van Renzy! Te gek uitje voor gezinnen
CORPUS ‘reis door de mens’
CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+Blogs & inspiratie
Alle blogs
Schrijf je nu in voor een muziekcursus bij BplusC in Leiden!
Droomt jouw kind ervan om te rocken, zingen of muziek te maken achter de knoppen? Bij het Muziekhuis van BplusC kan het allemaal. Of je kind nu net begint of al wat ervaring heeft: iedereen kan meedoen én dat voor betaalbare prijzen. Lees verder voor alle info en meld je meteen aan voor een muziekcursus of de Open Dag!
Landgoed Keukenhof; een paradijs voor gezinnen
Landgoed Keukenhof in Lisse is een echte Kidsproof tip! Dit prachtige landgoed heeft alles: dieren, kunst, kabouterpad, speeltuin, restaurant, natuur en plezier. Je kunt er niet alleen het LAM museum bezoeken, waar je op een speelse manier kennismaakt met kunst over eten en drinken, maar ook genieten van de vele activiteiten en bezienswaardigheden op het landgoed zelf. We vertellen je graag wat je allemaal kunt doen en zien op Landgoed Keukenhof.
Leren over water & natuur met de klas in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!