
Atelier Aventurijn
Bij Atelier Aventurijn ga je op tekenavontuur met potloden, verf, ecoline, etc. Op Landgoed Duivenvoorde!
Voor kinderen van 6 tot en met 11 jaar is de cursus ’tekenen en schilderen voor kinderen’ bij Atelier Aventurijn. In deze cursus gaat het niet om het technisch leren tekenen en schilderen, maar om kinderen plezier te laten beleven aan het creatief bezig zijn en het stimuleren van het creatieve proces.
Je gaat verschillende technieken uitproberen en er wordt met veel verschillende materialen gewerkt. In zeven lessen ga je op avontuur met potloden, verf, ecoline, pastelkrijt etc.
Deze cursus is voor alle kinderen die graag creatief bezig zijn. Ook voor de kinderen die vinden dat ze niet goed kunnen tekenen.
Iedereen kan tekenen en zoals het kind zijn kunstwerk maakt is het goed! Dat is een belangrijk uitgangspunt van deze cursus. De groepjes bestaan uit maximaal 8 kinderen zodat er genoeg aandacht is voor ieder kind.
Atelier Aventurijn ligt op Landgoed Duivenvoorde, middenin de natuur. Als het weer het toestaat ga je af en toe ook lekker de natuur in om inspiratie op te doen of om buiten te tekenen.
De cursus sluiten we af met een “expositie” in Atelier Aventurijn.
Kijk voor meer informatie de website van Atelier Aventurijn via de roze button!
Tip: er zijn af en toe ook tekenlessen met de ouders of grootouders, leuk! Check de site voor meer info.
Tip: je kunt hier ook een leuk creatief kinderfeestje geven!
Atelier Aventurijn
Laan Van Duivenvoorde 1
2252 AK Voorschoten
Openingstijden
De cursus 'tekenen en schilderen voor kinderen' wordt gegeven op dinsdag-, en vrijdagmiddag van 15.45-17.15 en bestaat uit 7 lessen. Check de site voor de start van nieuwe cursussen én voor de dagen en tijden van de (groot)ouder/kind-lessen!Prijs
€60 incl materialen, drinken en wat lekkers. Voor 7 lessen.Toon op kaart
Meer inspiratie


Jeugdles Boulderhal
Klimmen en klauteren tijdens de jeugdlessen boulderen bij Boulderhal Kunststof of Krachtstof!
Naailes Atelier Kleurstof
Maak je eigen outfit als een echte modeontwerper met de naailessen bij Atelier Kleurstof!
BplusC
Muziekschool, danslessen, creatief aan de slag, techniek.. het kan bij BplusC in en om Leiden!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leren over water & natuur met de klas in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!
Landgoed Keukenhof; een paradijs voor gezinnen
Landgoed Keukenhof in Lisse is een echte Kidsproof tip! Dit prachtige landgoed heeft alles: dieren, kunst, kabouterpad, speeltuin, restaurant, natuur en plezier. Je kunt er niet alleen het LAM museum bezoeken, waar je op een speelse manier kennismaakt met kunst over eten en drinken, maar ook genieten van de vele activiteiten en bezienswaardigheden op het landgoed zelf. We vertellen je graag wat je allemaal kunt doen en zien op Landgoed Keukenhof.
Zomers snacken in het LAM museum
Deze zomer snack je zonder calorieën en vette vingers in het LAM museum in Lisse. Verwonder je in een enorme frietbak en ontdek Landgoed Keukenhof waar dit foodart-museum te vinden is. Een uitje om je vingers bij af te likken!