
Paulusgroep Leiden
Een gezellige zeeverkenners- & scoutinggroep in Leiden!
Elke zondag worden er leuke activiteiten georganiseerd waar kinderen zich heerlijk kunnen uitleven!
De zeeverkennersgroep is voor kinderen van 11 tot 17 jaar. Vanuit de zelfgebouwde locatie naast het Bonaventura College beginnen de gave zeiltochten naar de Kagerplassen. De naam van het clubgebouw, de Kelder, herinnert aan de vroegere locatie onder de school.
De zeeverkenners gaan een aantal keer per jaar op kamp, onder andere in de herfstvakantie, tijdens hemelvaart om wedstrijden te zeilen (en te winnen…).
In de zomervakantie trek je twee weken naar een andere locatie om een prachtige tijd te hebben! In de winter worden de boten onderhouden en worden er spellen gespeeld.
De Paulus is begonnen als zeeverkenners groep maar sinds 2012 hebben ze er een nieuwe tak bij: de welpen. Bij de welpen kunnen jongens en meisjes in de leeftijd 7-11 jaar voor spellen terecht. Deze groep gaat niet het water op, maar vermaakt zich met spellen, knutselen en andere leuke activiteiten zoals een groot buitenspel of verstoppertje spelen op en rond de loods. Want als het ook maar een beetje goed weer is, zijn ze het liefst buiten te vinden!
Ook bij de welpen hebben ze door het jaar heen een aantal superleuke kampen.
Tip: Kijk voor meer leuke clubjes in onze categorie clubjes.
Paulusgroep Leiden
Mariënpoelstraat
2334 Leiden
Openingstijden
Elke zondag.Zeeverkenners: zie programma website. Welpen: 12.30-15.00 uur.
Prijs
Zie websiteMeer inspiratie


Naailes Atelier Kleurstof
Maak je eigen outfit als een echte modeontwerper met de naailessen bij Atelier Kleurstof!
Yogasmiley Kinderyoga
Yogasmiley in Leiderdorp geeft yogalessen aan kids vanaf 2 jaar. Meld je meteen aan voor een proefles!
Zwemschool Zero2Hero
Bij deze zwemschool in Voorhout worden kids écht gezien en mag je als ouder altijd blijven kijken!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Waarom Het Virtuorium in Leiden een favoriet Kidsproof uitje is!
Of je nu op zoek bent naar een spannend kinderfeestje, een leuk familie-uitje in de schoolvakanties of een gezellige woensdagmiddagactiviteit: Het Virtuorium in de Breestraat is hét adres voor een Virtual Reality experience in Leiden.
Pluktuinen en bloementips!
Je eigen bosje bloemen plukken, hoe gaaf is dat! Wij hebben de leukste pluktuinen en andere bloementips en plukadresjes op een rijtje gezet.
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland