
Palènpa Park
In Palènpa Park bouw je van palen en panelen de gaafste hutten op je eigen kavel!
Bouwkavel, bouwmateriaal en picknickplek
In Palènpa Park krijg je je eigen bouwkavel met lekker veel ruimte om je heen. Daar vind je de spullen om -zonder zagen en timmeren- drie hutten en een toren te bouwen. Op iedere plek staat bovendien een partytent en picknicktafel.
Kom gezellig met je eigen gezin, je vrienden of de sportclub. En je bent ook van harte welkom voor een familiefeest of kinderfeestje! Bij grotere groepen kun je meerdere bouwkavels boeken.
Je boekt per dagdeel. Er zijn verschillende starttijden in de ochtend en middag. Check de openingstijden op de website! Prijs is €35 per dagdeel per bouwkavel plus €11 per kind. Per kavel mogen 2 volwassenen/begeleiders gratis mee.
Eten en drinken op Palènpa Park
Je mag zelf eten en drinken meenemen, maar je kunt ook iets bestellen;
– Knakworstpakket: zelf broodjes knakworst klaarmaken bij je hut op een gasstel!
– Onbeperkt limonade
– Waterijsjes
Wat is Palènpa?
Palènpa maakt bouwpakketten voor hutten, speciaal ontwikkeld voor kinderen in de leeftijd van 4 t/m 14 jaar. Met houten palen en panelen kunnen de kinderen – onder toezicht van ouders of begeleiders – zelf bouwen. Je bouwt met gebruik van bouten en moeren die je gewoon met de hand aandraait. Dus géén zagen, spijkers en splinters, maar een veilige manier om toch prachtige, stevige hutten te bouwen! De hutten worden zó stevig dat je er op kunt klimmen en er doorheen kunt kruipen.
Landgoed Kleine Vennep
Palènpa Park vind je op Landgoed Kleine Vennep, een oude boerderij die wordt omgetoverd tot landgoed. Je kunt het zelf verkennen en onder andere ook de stormbaan opzoeken!
Reserveer je bouwkavel en arrangement online, klik door via de roze websitebutton!
Palenpa
Hoofdweg 1041
2152 LJ Nieuw-Vennep
Openingstijden
Open van 13 april tot en met 3 november 2024met uitzondering van 29 juli - 20 augustus
Buiten de vakanties geopend op woensdagmiddag, zaterdag en zondag.
In de vakanties geopend op woensdag, vrijdag, zaterdag en zondag.
Toon op kaart
Meer inspiratie


CORPUS ‘reis door de mens’
CORPUS 'reis door de mens': Ontdek de wonderen van het menselijk lichaam. 6+
Zelf appels plukken bij De Olmenhorst
Pluk je eigen biologische appels en peren tijdens de Zelfpluk 2025!
Snack jezelf gelukkig
Kom deze zomer naar het LAM museum met zomerse kunst, friet en fun op Landgoed Keukenhof!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomers snacken in het LAM museum
Deze zomer snack je zonder calorieën en vette vingers in het LAM museum in Lisse. Verwonder je in een enorme frietbak en ontdek Landgoed Keukenhof waar dit foodart-museum te vinden is. Een uitje om je vingers bij af te likken!
Landgoed Keukenhof; een paradijs voor gezinnen
Landgoed Keukenhof in Lisse is een echte Kidsproof tip! Dit prachtige landgoed heeft alles: dieren, kunst, kabouterpad, speeltuin, restaurant, natuur en plezier. Je kunt er niet alleen het LAM museum bezoeken, waar je op een speelse manier kennismaakt met kunst over eten en drinken, maar ook genieten van de vele activiteiten en bezienswaardigheden op het landgoed zelf. We vertellen je graag wat je allemaal kunt doen en zien op Landgoed Keukenhof.
Leren over water & natuur met de klas in Meijendel
Voor basisschoolklassen zijn er leuke programma's en gastlessen in de duinen van Meijendel en gewoon in de klas. Bekijk hier het aanbod van Dunea en maak met de klas kennis met natuur, drinkwater en het duingebied Meijendel!