Feestje in Kasteel Hernen
Ontdek het mooie middeleeuwse kasteel Hernen tijdens dit supergave kinderfeestje!
Kinderfeestje op kasteel Hernen
Vanaf woensdag 3 september kunnen kleine ridders en prinsessen weer hun kinderfeestje vieren op kasteel Hernen. De kinderen dwalen met hun vriendjes en vriendinnetjes door het kasteel.
Nieuw dit jaar is dat de opdrachten een update hebben gekregen. Zo krijgen prinsen en prinsessen die het feestje misschien al eens eerder hebben gedaan met een broer of zus, een heel nieuw feest!
Tijdens de rondgang horen de kinderen niet alleen van de kasteelmuis over het leven in het kasteel, ze gaan ook op zoek naar de code van de schatkist om deze te kraken. Als de kist open gaat is er voor iedereen een kleine attentie. Aansluitend is er op de binnenplaats pijl- en boogschieten, waarna er een leuke buitenspeurtocht voor ze klaar ligt.
’t Keldertje is geopend voor een sapje, warme chocolademelk, appeltaart, koek of een zakje chips.
Klik door naar de site voor meer informatie en reserveren!
Check ook eens onze eropuit tips voor leuke gezinsuitjes!
Geldersch Landschap & Kasteelen
Dorpsstraat 40
6616 AH Hernen
Openingstijden
september en oktober iedere woensdag, donderdag en zaterdag m.u.v. schoolvakanties. Tijdens schoolvakanties zijn er extra kinderactivititeiten die ook geschikt zijn voor kinderfeestjes.Prijs
Klik voor kosten door naar de site.Toon op kaart
Lijstjes voor Nijmegen
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De winter vier je samen in het Openluchtmuseum
Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.
Deze leuke kerstvakantie uitjes zijn goed bereikbaar met het OV
Hoe leuk: in de kerstvakantie samen met je kinderen eropuit. Maak het voor hen een extra feestje als je in de bus of trein stapt, want dat is voor kinderen vaak één groot avontuur!
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!