Naar de bioscoop
Gezellig naar een kinderfilm of de kleuterbios, dat doe je bij Pathé in Tilburg.
Pathé is dé plek voor een regenachtige dag, maar ook om fijn af te koelen tijdens een warme dag!
Fijn na school of op een vrije middag gezellig samen naar de film.
Wil je meer informatie? Kijken welke films er nog meer draaien? Kaartjes bestellen? Klik dan snel op de roze button!
PS Ben je op zoek naar een tof kinderfeestje? Check onze tips!
Lijstjes voor Tilburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7 x Binnenspeeltuin
Jump, jump, spelen en klauteren... een binnenspeeltuin is voor zowel groot als klein een super leuke plek om heerlijk je energie kwijt te kunnen. We hebben daarom 7 toffe plekken in Tilburg en omgeving op een rij gezet!
7x de leukste binnenzwembaden voor kinderen
Zin om een dagje te gaan zwemmen met de kinderen in een binnenzwembad? Zeker ook heel fijn plan als het regent. Eens een ander zwembad uitproberen? Hieronder staat een spetterend overzicht van 7 leuke binnenzwembaden in Tilburg en omgeving op een rij.
10x leuke adresjes voor warme chocolademelk
Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste adresjes voor warme chocolademelk in Tilburg, Oisterwijk, Loonse en Drunense Duinen, Esbeek.