Zuiderzeemuseum
Kinderen kunnen zóveel leuke dingen doen in het Zuiderzeemuseum, dat een dag eigenlijk te kort is!
Wij zijn dol op het Zuiderzeemuseum! Het is er namelijk niet alleen ontzettend leuk, maar ook nog leerzaam.
Speel samen met je (groot)ouders in ’t Zuiderzeedorp Oudhollandse spelletjes, kruip in de schoolbanken van toen of ga langs bij de touwslager en sla je eigen springtouw.
Stap bij Expeditie Waterwerken (open vanaf 26 april) in een roeibootje en ontdek de waarde, kracht en betekenis van water.
En er is nog veel meer! In het Schathuys kun je bijvoorbeeld schatzoeken met museummascotte Marretje de meeuw of je eigen museum bouwen.
Klik even door naar de website via de websitebutton voor alle info!
Zuiderzeemuseum
Wierdijk 12 - 22
1601 LA Enkhuizen
Openingstijden
Zie website voor actuele openingstijdenPrijs
Zie website voor actuele tarieven
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Tilburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant
Bootje te varen, suppen, in een kano varen, heb je daar zin in? Lees dan snel verder. Wij hebben alle leuke vaartochten, kano verhuur adresjes en supverhuur in Brabant; Tilburg, Breda, Eindhoven en Den Bosch voor je verzameld.
Kermis in en om Tilburg
Een kermis is een perfect uitje voor kinderen tijdens de zomervakantie. Ze kunnen zich uitleven in de attracties, plezier maken met de spelletjes, en genieten van het lekkere eten. In de regio Tilburg zijn er veel kermissen die je kunt bezoeken, ontdek ze hier!
10x ijsjes: de beste ijssalons in en om Tilburg
Waar kan je het lekkerste ijs in Tilburg halen? En een lekker ijsje eten? We hebben een paar fijne ijssalons en ijsboerderijen waar je een lekker ijsje kunt scoren voor je op een rijtje gezet.