
Gezellig tussen de biggen
Bij de Beukentuin kan je kleine en grote biggetjes knuffelen!
Bij De Beukentuin werken Arno en Ghislaine Baijens. Samen met hun drie kinderen wonen en werken ze op de biologische bezoekboerderij De Beukentuin.
De Beukentuin is een modern biologisch bedrijf met biologische zeugen, biggen, vleesvarkens en akkerland. Op het land worden onder andere voergewassen voor de varkens verbouwd.
Heb je al ooit een varken van dichtbij gezien? Bij de Beukentuin kan je ze zelfs aanraken en mag je met de biggen knuffelen. En als je durft mag je mee in het strobed en tussen de grote zeugen zitten. Er is een gezellige gasthoeve met terras. En voor de kinderen is er ook van alles te doen. Ze kunnen springen op de airtrampoline, graven in de enorme zandbak, voetballen en skelter rijden.
Ga mee op bijvoorbeeld biggen excursie, je krijgt dan een overall en laarzen van het bedrijf aan en mag met de boer mee naar de biggetjes in de kraamstal. De biggetjes mogen geknuffeld worden. Super schattig! Of vier je eigen kinderfeestje tussen de biggen!
Bij De Beukentuin is het allemaal mogelijk.
Klik op de roze websitebutton om naar de website van De Beukentuin te gaan voor meer informatie.
Tip: Schrijf je in voor onze nieuwsbrief. De laatste tips als eerste in je mailbox!
De Beukentuin
Ingenieur Mettropweg 3
5528 NV Hoogeloon
Openingstijden
zie websiteToon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Waterspelletjes voor een warme dag!
Wauw... wat is het heerlijk weer! Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben zes leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet!
10 x De leukste pluktuinen in Noord-Brabant!
Wat superleuk is om te doen samen met je kids, is fruit of bloemen plukken. Lekker wandelen en kletsen door de natuur en ondertussen de mooiste bloemen of het lekkerste fruit plukken. Meestal is er bij de pluktuin ook een terras waar je heerlijk kunt genieten van een cappuccino of limonade. Vaak zijn er ook dieren, speeltoestellen en andere activiteiten waar kinderen heel blij van worden.Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van pluktuinen in Noord-Brabant.

De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving
Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.