Sup boards huren
Een dagje op het water bij Hostel Roots!
Bij Hostel Roots kun gave SUPS huren om de wateren in en rondom Tilburg te ontdekken! Suppen – ook wel stand up paddle-boarding genoemd is een supertoffe activiteit en geschikt voor ieder niveau. Zelfs als je nog nooit eerder op een sup hebt gestaan! Suppen is leuk om te doen met allerlei soorten gezelschappen. Dus ga lekker met je kinderen of familie het water op!
De boards liggen opgepompt voor je klaar bij de Piushaven waar je door de binnenstad of over kanaal supt. Of ben je die avonturier die ze liever meeneemt naar een andere fantastische plek zoals de Reuzel tussen Moergestel en Oisterwijk of de Biesbosch? Het kan allemaal. De boards zijn namelijk opblaasbaar en worden geleverd in een handige tas met bijbehorende pomp en zijn daardoor makkelijk te vervoeren.
Tijdens het suppen krijg je van Hostel Roots een dry-bag mee om jouw waardevolle spullen droog in te bewaren.
Klik op de roze button voor meer informatie.
TIP: Na een dagje suppen op zoek naar een leuk restaurantje? In onze ‘uit eten’ categorie vind je gezellige kindvriendelijke restaurants!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x surprises voor Sinterklaas
En... al lootje getrokken? Dan mag je aan de slag! Om wat inspiratie op te doen hebben wij 8 surprise ideeën voor je verzameld. Succes met knutselen!
7x de leukste binnenzwembaden voor kinderen
Sinterklaas Bingo!
Is Sinterklaas al in het land met de pieten? Om het zeker te weten gaan we op zoek naar aanwijzingen. Print deze leuke Sinterklaas bingo uit en neem hem mee tijdens een rondje door de buurt!