Sup boards huren
Een dagje op het water bij Hostel Roots!
Bij Hostel Roots kun gave SUPS huren om de wateren in en rondom Tilburg te ontdekken! Suppen – ook wel stand up paddle-boarding genoemd is een supertoffe activiteit en geschikt voor ieder niveau. Zelfs als je nog nooit eerder op een sup hebt gestaan! Suppen is leuk om te doen met allerlei soorten gezelschappen. Dus ga lekker met je kinderen of familie het water op!
De boards liggen opgepompt voor je klaar bij de Piushaven waar je door de binnenstad of over kanaal supt. Of ben je die avonturier die ze liever meeneemt naar een andere fantastische plek zoals de Reuzel tussen Moergestel en Oisterwijk of de Biesbosch? Het kan allemaal. De boards zijn namelijk opblaasbaar en worden geleverd in een handige tas met bijbehorende pomp en zijn daardoor makkelijk te vervoeren.
Tijdens het suppen krijg je van Hostel Roots een dry-bag mee om jouw waardevolle spullen droog in te bewaren.
Klik op de roze button voor meer informatie.
TIP: Na een dagje suppen op zoek naar een leuk restaurantje? In onze ‘uit eten’ categorie vind je gezellige kindvriendelijke restaurants!
Lijstjes voor Tilburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Twister maken met met stoepkrijt
Maak het spel Twister met Stoepkrijt! Neem de stoepkrijtmee naar buiten en teken samen met je kind het spel Twister op de grond; gegarandeerd een heerlijk moment buitenspelen!
5x Kabouterpad in Midden en West Brabant
De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving
Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.
Kinderboerderij in en rondom Tilburg
Vind jij het ook zo gezellig om samen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar eens een ándere kinderboerderij is wel zo leuk voor de afwisseling. Daarom hebben wij voor jou onze favoriete kinderboerderijen op een rijtje gezet. Lees je mee?