Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Liz en Wes Spetterles

Spelenderwijs je kleine kindje vertrouwd laten worden met water bij Zwembad Den Butter

Tijdens de Liz & Wes Spetterles worden de kleintjes met oefeningen en spelletjes stap voor stap vertrouwd gemaakt met water en zetten ze de eerste stappen in het watervrij worden. Samen met papa, mama, opa of oma spetteren, zingen en drijven in het ondiepe warme water is voor ieder kind een feest!

Gedurende de lessen wordt er een belevingswereld voor de kinderen gecreëerd. Samen met Liz & Wes en hun vriendjes beleven zij de eerste stappen in en om het water. Bij de eerste les is er de mogelijkheid om een startpakket aan te schaffen. Check de site voor wat dit startpakket inhoudt.

Tijdens de Spetterlessen zijn er certificaten en washandjes te verdienen, zo worden de kinderen beloond als ze steeds meer zelf durven in het water. 

• Liz & Wes Spetterles is geschikt voor kinderen van 0 tot 4 jaar
• Onder begeleiding van een gediplomeerd zweminstructeur
• Stimuleren van motoriek, coördinatie en ademhaling
• Bevorderen van de instroom naar reguliere zwemles
• Gratis proefles opgeven via de website

Klik direct door op de roze knop naar de website om je kind op te geven en voor meer informatie!

Honger gekregen van al die waterpret? Klik hier voor de leukste restaurants in Tilburg!

Optisport Sportcomplex Den Butter

Hannie Schaftlaan 20

5121 ZA Rijen

Mail direct

Mail direct naar Optisport Sportcomplex Den Butter

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Gave tip: Monster Jam, mis het niet!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

5x Kabouterpad in Midden en West Brabant

Op zoek naar kabouters in het bos! Volg een kabouterpad; lekker met (geschminkte) rode konen en puntmuts de paden op! We hebben 5 heel leuke kabouterpaden in de buurt gevonden!

De 6 leukste speeltuinen van Tilburg en omgeving

Het is altijd fijn om lekker buiten te spelen! En waar kan je dan beter zijn dan in de speeltuin? Wij hebben de  speeltuinen in de omgeving van Tilburg voor je op een rij gezet.

Kinderboerderij in en rondom Tilburg

Vind jij het ook zo gezellig om samen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar eens een ándere kinderboerderij is wel zo leuk voor de afwisseling. Daarom hebben wij voor jou onze favoriete kinderboerderijen op een rijtje gezet. Lees je mee?

Twister maken met met stoepkrijt

Maak het spel Twister met Stoepkrijt! Neem de stoepkrijtmee naar buiten en teken samen met je kind het spel Twister op de grond; gegarandeerd een heerlijk moment buitenspelen!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief