Binnenspeeltuin Saraland
Ga naar de toffe binnenspeeltuin 'Saraland' in Houthalen-Helchteren!
Kom het ontdekken in de binnenspeeltuin van Saraland. Overdekt spelen, springen, klimmen, klauteren en glijden. Een binnenspeeltuin waar kinderen echt kind kunnen zijn. Leef je uit op één van de 35 speeltoestellen, glij van één van de 25 glijbanen en ontdek meer dan 7.500 m2 aan binnen- en buitenspeelplezier. Binnen spelen is nog nooit zo fantastisch geweest.
De binnenspeeltuin in Saraland is volledig gericht op kinderen en daarom ook omheind, hierdoor kunnen de kinderen veilig spelen en dat geeft jullie als ouder wel zo’n gerust gevoel. Voor ouders is er natuurlijk gratis WIFI aanwezig en een horeca-gedeelte (Tom’s Herberg). Kom langs voor een hele dag speelplezier.
Tijdens mooie dagen kan er ook buiten worden gespeeld in de nieuwe buitenspeeltuin!
Saraland ligt in Houthalen-Helchteren in België en is 1 uur rijden vanaf Tilburg.
Klik op de roze button voor meer informatie.
TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x Heerlijke wandelingen met (bos)cafés rondom Tilburg
Het seizoen maakt niet uit, wandelen met kinderen is altijd heerlijk! Wist je dat Tilburg en omgeving héél veel mooie plekken heeft waar de kids uren rond kunnen struinen in de natuur? Wij verzamelden maar liefst 9 mooie plekken voor een mooie wandeling!
11x knutselen om bladeren om te toveren tot dieren
Buiten vind je de mooiste bladeren op de grond; in het bos, op straat, in het park of in de tuin. In de herfst zijn ze helemaal mooi met allemaal verschillende kleuren. Perfect knutselmateriaal! Met deze 11 makkelijke ideeën maak je super grappige dieren van bladeren.
Kinderboerderij in en rondom Tilburg
Vind jij het ook zo gezellig om samen naar de kinderboerderij te gaan? Wij ook! Maar eens een ándere kinderboerderij is wel zo leuk voor de afwisseling. Daarom hebben wij voor jou onze favoriete kinderboerderijen op een rijtje gezet. Lees je mee?