Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Woudreus

Bij De Woudreus in Wilnis organiseren ze regelmatig leuke activiteiten in en om de natuur!

Midden in het Speelwoud in Wilnis, vind je De Woudreus. Ze organiseren hier regelmatig leuke evenementen, tentoonstellingen en andere activiteiten die iets met de natuur te maken hebben.

Iedere woensdagmiddag kun je hier binnenlopen om een natuurkwartiertje uit te voeren. Met de natuurkwartiertjes (elke kaart biedt een ‘kwartiertje’ natuur) kun je allerlei ontdekkingen doen op het gebied van water, lucht, groen, voedsel, energie en afval.

Ook zijn er verschillende rugzakjes te leen om de natuur in te gaan: hutten bouwen, parfum maken, bladeren drogen, kriebelbeestjes, etc. Ze zijn voor kinderen tussen 6 en 10 jaar (maar jonger kan soms ook wel). 

Zowel de natuurkwartiertjes als de rugzakjes mag je gratis lenen. Je kunt er lekker zelf mee aan de slag!

Verder kun je onderzoek doen in het jeugdlab of in de moestuin werken.

Nieuwsgierig geworden? Klik voor meer info door naar de site via de roze button!

P.S. Wist je dat je hier ook je verjaardag kunt vieren? Ontdek de mogelijkheden voor een kinderfeestje in de natuur!

De Woudreus

Pieter Joostenlaan 28a

3648 XR Wilnis

Openingstijden Iedere woensdagmiddag, van 13.30 tot 16.30 uur (behalve in de zomervakantie)
Mail direct

Mail direct naar De Woudreus

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Lentepret met de Boswachter | 4+

Avontuurlijke activiteit van Natuurmonumenten bij Hoeve Wielrevelt in Haarzuilens

Heksje Mimi en de Kabouter

Nieuw bij het Waterliniemuseum. Laat je bij deze peuter expo meenemen naar het magische bos!

De barons beestenboel

Help bij deze leuke speurtocht de baron van Kasteel de Haar om alle ontsnapte dieren te terug te vinden!

Outside Escape Grote Bos

Ontdek het mooi bos van Doorn met deze interactieve wandeling. Avontuurlijk gezinsuitje (5+)!

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Yeah, met de kids naar FC Utrecht!

Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.

Naar de glamping met kids

Met Lodge Holidays bezoek je prachtige bestemmingen zonder zorgen. Geniet samen met de kids van azuurblauwe zeeën, heerlijke ijsjes, luxe en avontuur met een van de glampingvakanties!

Tips voor leuke Moederdagactiviteiten

Pssst..! Alle kinderen (en papa's!) opgelet: zondag 11 mei 2025 is het weer Moederdag! Dé dag om mama eens goed in het zonnetje te zetten. Verwen haar bijvoorbeeld met een prachtig knutselwerk of kokkerel iets wat ze altijd al heeft willen proeven. Ook tof: ga samen met je lieve moeder erop uit. Lees onze tips voor leuke moederdagactiviteiten, zodat deze Moederdag er zeker eentje wordt om nooit meer te vergeten!

Hoe voelt liefde? Emoties creatief uitvergroot in LOEV

Hoeveel hou je van me? Van liefde naar jaloezie, naar ruzie en terug naar liefde, LOEV vat het allemaal samen in een intieme, expressieve dans- en muziekvoorstelling.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief