Lekker naar het bos
Maak heerlijke boswandelingen met de kinderen in de omgeving van Utrecht!
Lekker om even met de kinderen naar het bos te gaan en uit te waaien! Wij hebben deze leuke kindvriendelijke boswandelingen rondom Utrecht voor je op een rijtje gezet.
De Boswerf – Zeist
Naast het maken van een ‘gewone’ boswandeling kun je hier ook een educatieve speurtocht volgen.
Klein Zwitserland – Driebergen-Rijsenburg
Voor een wat langere wandeling door het bos vertrek je vanuit Klein Zwitserland in Driebergen-Rijsenburg.
Dierenvriendjespad – Boswachterij Austerlitz
Samen met de Dierenvriendjes ga je op ontdekkingstocht in de natuur en beleef je avonturen.
Landgoed Beerschoten – De Bilt
Speelpad Beerschoten in het bos van De Bilt is een leuke kinderwandeling van 1 km.
Heidestein – Zeist
Mooie bomenwandeling in Zeist. Voor de allerkleinsten is er een klein beestenbos.
Kaapse Bossen – Doorn
In de Kaapse Bossen in Doorn kun je naar hartenlust wandelen op de vele kronkelpaadjes.
Panbos – Zeist
Het Panbos bestaat uit bos met daartussen enkele zandvlaktes. Routes vanaf 3,5 km.
In onze blog vind je nog meer leuke boswandelingen voor kinderen!
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Herfstvakantie in het Mediamuseum
Beeld & Geluid in Hilversum: een dag vol plezier en verwondering
Op ontdekkingstocht in de Romeinse tijd
Laat je deze herfstvakantie meevoeren in de wereld van de Romeinen bij Museum Hoge Woerd!
Muzikale herfstvakantie
Klaar voor muzikale weetjes en activiteiten? Museum Speelklok is deze vakantie elke dag open!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Podium Sprits: theater, dans en muziek voor een jong publiek!
Podium Sprits presenteert theater, dans en muziek voor een jong publiek. Twee keer per maand op woensdag- of vrijdagochtend speelt er een passende voorstelling voor de allerkleinsten (0,5 tot 4 jaar). Om de week op zondag zie je de mooiste familievoorstellingen (3 tot 12 jaar), inclusief schminken, knutselen en een gratis workshop. En vier keer per jaar kun je op de vroege vrijdagavond terecht voor een gezellig avondje uit met een leuke of spannende voorstelling, inclusief randprogramma (8 tot 13 jaar).
Herfststukjes – jeugdtheater in de vakantie
Vier de herfstvakantie in het theater! Tijdens jeugdtheaterfestival Herfststukjes presenteren acht theaters in Utrecht, Houten en Amersfoort een programma vol magie voor jong en oud. Beleef samen met je (klein)kinderen een middag vol verwondering, bijvoorbeeld bij een van onderstaande voorstellingen. Je vindt er nog veel meer op Herfststukjes.nl.
Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!