Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ontdek het Panbos

Lekker wandelen, rennen en klimmen in Bosch en Duin. Heerlijk!

Heel bijzonder aan dit mooie bos in Bosch en Duin (Zeist) zijn de zandvlaktes. Een geweldig speelveld voor kinderen! Ook de enorme wortels van de oude dennen waar je lekker op kunt klauteren maken dit bos populair.

Het grootste deel is begroeid met naaldbos. Honden mogen in dit bos los rondlopen.

Op zoek naar meer info over dit bos? Klik door naar de site via de roze button!

Meer tips om lekker te wandelen in het bos? Lees ook onze blog met de leukste boswandelingen met kinderen in en om Utrecht!

Meer inspiratie

Play-in: oneindig veel fun!

Een Adventure Park waar je kunt spelen, jumpen, klimmen, gamen en hééél veel meer.

Herfstvakantie in het Mediamuseum

Beeld & Geluid in Hilversum: een dag vol plezier en verwondering

Herfstvakantie bij GeoFort

Ontdek deze herfst planeet aarde met speurtochten, workshops en natuurlijk Minecraft!

Muzikale herfstvakantie

Klaar voor muzikale weetjes en activiteiten? Museum Speelklok is deze vakantie elke dag open!

Uitgelicht

Van poppenkast tot speurtocht op Paleis Het Loo in Apeldoorn

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Podium Sprits: theater, dans en muziek voor een jong publiek!

Podium Sprits presenteert theater, dans en muziek voor een jong publiek. Twee keer per maand op woensdag- of vrijdagochtend speelt er een passende voorstelling voor de allerkleinsten (0,5 tot 4 jaar). Om de week op zondag zie je de mooiste familievoorstellingen (3 tot 12 jaar), inclusief schminken, knutselen en een gratis workshop. En vier keer per jaar kun je op de vroege vrijdagavond terecht voor een gezellig avondje uit met een leuke of spannende voorstelling, inclusief randprogramma (8 tot 13 jaar).

Een weekendvullend programma in Zeist!

Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.

Getest: Kinderspoor in Museum Hoge Woerd

Kinderspoor is een spannende speurtocht in Museum Hoge Woerd. Kidsproofblogger Marjolein ging naar het castellum om samen met haar dochter en een paar vriendinnetjes te gaan speuren. Is het ze gelukt om de code te kraken? Lees alles over hun leuke uitje!

Tips voor de herfstvakantie met kinderen in Utrecht

Het is (bijna) herfstvakantie 2026 en dus een weekje vrij voor de kinderen! Wij hebben de leukste tips voor je verzameld; van actieve herfstuitjes in de natuur tot overdekte gezinsuitjes en creatieve activiteiten.

Win gezinstickets voor Fun Forest
Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor een Fun Forest-locatie bij jou in de buurt!

Ik doe mee!