Ontdek het Panbos
Lekker wandelen, rennen en klimmen in Bosch en Duin. Heerlijk!
Heel bijzonder aan dit mooie bos in Bosch en Duin (Zeist) zijn de zandvlaktes. Een geweldig speelveld voor kinderen! Ook de enorme wortels van de oude dennen waar je lekker op kunt klauteren maken dit bos populair.
Het grootste deel is begroeid met naaldbos. Honden mogen in dit bos los rondlopen.
Op zoek naar meer info over dit bos? Klik door naar de site via de roze button!
Meer tips om lekker te wandelen in het bos? Lees ook onze blog met de leukste boswandelingen met kinderen in en om Utrecht!
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Het Mediamuseum in Hilversum
Hier draait het om jou! Kom en ontdek de wereld van media in dit geweldige museum.
D.U.R.F.
TivoliVredenburg verandert in één groot hiphopfestival voor jong en oud, mét toffe workshops!
Voorjaarsvakantie in het UMU
In de vakantie kun je in het UMU weer extra veel onderzoeken. Voor alle nieuwsgierige kinderen en ouders!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nieuwsgierige kids…. opgelet!
Heb jij ook van die onderzoekende kinderen thuis? Die overal even aan willen zitten of in willen kijken? En alles tot op de bodem uit willen zoeken? Dan is het Universiteitsmuseum Utrecht echt iets voor jullie. In dit interactieve museum mogen kinderen in verschillende zalen van alles onderzoeken en ontdekken. Wij gingen je vast voor! Het spannendste was toch wel…de mysterybox! Wat zou daarin zitten?
Yeah, met de kids naar FC Utrecht!
Onlangs speelde FC Utrecht een spannende pot tegen Vitesse. Daar móesten Kidsproofblogger Anne-Liese en haar kids bij zijn! De jongens mochten zelfs hand in hand met de spelers het veld op. Een te gekke ervaring voor deze Junior Tigers! Benieuwd wat ze ervan vonden? Mama Anne-Liese vertelt over hun ervaring.
8x Frankrijk op z’n mooist met RCN.
Nog niet geboekt voor de zomervakantie? Of met korting op vakantie in de meivakantie? Bekijk onze héérlijke tips voor een vakantie in de mooiste Franse regio's. Alle RCN Vakantieparken in Frankrijk zijn kindvriendelijk, Nederlandstalig en organiseren in de schoolvakanties activiteiten voor alle leeftijden. Boek snel, de mooiste plekjes vliegen weg!