Knopenbad Montfoort
In de zomermaanden is het plonsen geblazen in dit openluchtzwembad in Montfoort!
Van april tot september openen de deuren van buitenzwembad ‘het Knopenbad’! Je kunt hier baantjes trekken, zwemles volgen of heerlijk spetteren tijdens het vrij zwemmen.
Het Knopenbad bestaat uit drie buitenbaden omringd door een heerlijk grasje om te zonnen. Voor de kleintjes staan er glijbaantjes aan het bad en in het water liggen allerlei speelmaterialen klaar. Op het terrein staan picknicktafels om even bij te komen van de zwem!
En wist je dat er regelmatig extra activiteiten worden georganiseerd bij dit openluchtzwembad?
Klik voor meer info en de openingstijden van het Knopenbad op de roze button!
Wist je dat er in Utrecht ook veel spetterende kinderfeestjes, zoals een zeemeerminfeestje, worden georganiseerd?
Knopenbad
Godfried van Rhenenlaan 55
3417 AM Montfoort
Openingstijden
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me
Ontdek bij Museum Speelklok deze interactieve ontdekkingstocht vol muziek. Echt een aanrader!
Een weekendvullend programma in Zeist!
Een dagje of weekend weg op de Utrechtse Heuvelrug? Wij gingen je voor! We bezochten de Pyramide van Austerlitz, verbleven op Vakantiepark De Krakeling, genoten van de prachtige natuur en zagen de tijd voorbij vliegen.
Te gekke familieconcerten bij TivoliVredenburg!
Jong genieten betekent later nog meer genieten, en samen plezier is dubbel plezier. De concerten, shows of voorstellingen onder de noemer familieconcerten zijn voor jong en oud. Alle genres, muziek- en vertelvormen passeren de revue, dus pik eruit wat bij jullie past!