Knopenbad Montfoort
In de zomermaanden is het plonsen geblazen in dit openluchtzwembad in Montfoort!
Van april tot september openen de deuren van buitenzwembad ‘het Knopenbad’! Je kunt hier baantjes trekken, zwemles volgen of heerlijk spetteren tijdens het vrij zwemmen.
Het Knopenbad bestaat uit drie buitenbaden omringd door een heerlijk grasje om te zonnen. Voor de kleintjes staan er glijbaantjes aan het bad en in het water liggen allerlei speelmaterialen klaar. Op het terrein staan picknicktafels om even bij te komen van de zwem!
En wist je dat er regelmatig extra activiteiten worden georganiseerd bij dit openluchtzwembad?
Klik voor meer info en de openingstijden van het Knopenbad op de roze button!
Wist je dat er in Utrecht ook veel spetterende kinderfeestjes, zoals een zeemeerminfeestje, worden georganiseerd?
Knopenbad
Godfried van Rhenenlaan 55
3417 AM Montfoort
Openingstijden
Zie websiteToon op kaart
Lijstjes voor Utrecht
Meer inspiratie
Kinderen eten gratis bij Buurten
Tijdens de zomervakantie kunnen kinderen gratis dineren bij de restaurants Buurten in Utrecht!
Pathé Kids Festival
Bezoek deze zomer Pathé Utrecht Leidsche Rijn en maak kans op één minuut gratis shoppen bij Intertoys!
Klimbos Zeist
Klimbos Zeist, een lekker plekje midden in de natuur waar kids kunnen klimmen & klauteren.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me
Ontdek bij Museum Speelklok deze interactieve ontdekkingstocht vol muziek. Echt een aanrader!
Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven
De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!
Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!
Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!