Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Het Engelse werk

Bos & Park 'Het Engelse Werk' is een heerlijke plek om te wandelen met de kids!

Aan de rand van de IJssel vind je het park ‘Het Engelse Werk’.
Het park is ruim opgezet en is een beetje heuvelachtig.

Voor iedereen toegankelijk d.m.v de ruime wandelpaden. Voor uren lang speelplezier, picknicken of seizoensgebonden bosnoten zoeken zoals kastanjes, eikeltjes etc. kan je hier goed terecht.
 
Het park heeft een grote vijver en vele kleine grachtjes. Bij de uiterwaarden van de IJssel ligt restaurant Het Engelse Werk. Hier kun je na afloop van de wandeling of speeluur samen met de kids genieten van wat lekkers!

Het Engelse Werk

Het Engelse Werk 4

8019 BM Zwolle

Openingstijden Park is gehele jaar open.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Zandstuifgebied De Haere

Dit is een toffe plek om lekker te rennen, te vliegen, te klimmen en om een zebra te spotten!

Vuursteenberg bos

Ontdek dit mooie wandelgebied samen met de kids! Van dierensporen zoeken tot schotse Hooglanders!

Telekids Musicalschool Zwolle

Kom zingen, dansen en acteren bij Telekids Musicalschool in Zwolle

Trampolinepark & lasergame bij FunZone Zwolle

Jump, Jump, Jump, ontdek de wereld van trampolinespringen en lasergame bij Funzone in Zwolle.

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Gave tip: Monster Jam, mis het niet!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kom uitvinden op het Makersfestival in Zwolle!

Kom jij ook naar het Makersfestival? Zo leuk en interessant kan techniek zijn! Ga zelf bouwen, smeden, lassen, elektriciteit aansluiten, robots leren kennen en grappige uitvindingen ontdekken. Het programma van 2026 is een aantrekkelijke en slim opgebouwde crossover van techniek, cultuur, natuur en kunst, waarmee kinderen en jongeren via beleving en praktische workshops een rijke en multidisciplinaire ervaring wordt geboden van wat er allemaal mogelijk is in de techniek. Het festival richt zich op iedereen vanaf 8 jaar oud.

Top 8x boerderijwinkels met een fijne speelplek voor de kids!

Wat is er nou leuker dan samen met de kids ‘de boer op’ als je lekkere kaas, groenten, fruit of andere zuivel van de boerderij wilt kopen? Veel boerderijen hebben hun eigen boerderijwinkel, variërend van een hoekje tot een ingerichte landwinkel. Ons gezin is er dol op om hier inkopen te doen en natuurlijk om daarbij even lekker te spelen!

Lammetjesdagen! Laat de lente maar beginnen!

Laat de lente maar beginnen! Op verschillende plekken wordt er een Lammetjesdag georganiseerd en daarbij de plekken waar je met plezier de lammetjes kan bewonderen en knuffelen!

Kidsprooftip! De Groene Karavaan reist door Overijssel, zorg dat je samen met de kids er bij bent!

Aanrader! Kennen jullie de Groene Karavaan al? Deze reist door Overijssel. Samen met de kids kan je deelnemen aan workshops, natuurwandelingen en andere natuuravonturen. Hoe leuk is dat? Pak je agenda er maar even bij, hieronder zie je wat jij samen met de kids kan doen, ga voor groen! :)

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief