Museum de Fundatie
Kunst en cultuur in Museum de Fundatie
Museum de Fundatie bezit een topcollectie beeldende kunst en houdt aansprekende tentoonstellingen in de kwalitatief hoogwaardige gebouwen. Het onlangs spectaculair uitgebreide Paleis a/d Blijmarkt en Kasteel het Nijenhuis in Heino.
Kinderprogramma
Voor de kinderen zijn er doe-opdrachten. Zowel in Museum de Fundatie als bij Kasteel het Nijenhuis zijn doe-opdrachten verkrijgbaar voor kinderen van 4 t/m 12 jaar. Deze leiden hen langs meerdere tentoongestelde werken en laten kinderen op speelse wijze kennismaken met verschillende aspecten van de beeldende kunst.
Kortom zin een middagje beeldende kunst, klik op de website button voor directe website van museum de Fundatie en ontdek hun programma!
Museum de Fundatie
Blijmarkt 20
8011 NE Zwolle
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
Gratis met het OV
Kinderen reizen deze herfstvakantie gratis met bus en regionale trein
Herfstvakantie bij ANNO!
Vier de herfst bij ANNO! Ontdek de stad op een verrassende manier.
KinderTheaterWeek | Zwolse Theaters
Kindertheaterweek in de herfstvakantie bij de Zwolse Theaters. Ontdek het programma hier!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
Ontdek deze 6x kabouterpaden & dorpen
Kabouterpad bewandelen - Ga samen met je kleintje op zoek naar kabouters in het bos! Trek je laarzen maar aan en zet je puntmuts maar op, want wij hebben de leukste kabouterpaden en dorpen in en om Overijssel voor je op een rijtje gezet!
TIP! De leukste Herfstvakantieuitjes Zwolle
Ben jij even blij dat je in of rondom Zwolle woont! Want er is zo veel te doen in en rond de stad deze herfstvakantie. Kinderworkshops, theatervoorstellingen, wandelingen door de bossen, museum bezoeken of lekker naar buiten op de boerderij! Vervelen is geen optie!