Kabouterpad Zwolle
Super leuk kabouterpad op park de Stadshoeve!
Kinderen kunnen tegen een kleine vergoeding het kabouterpad bewandelen met daarbij een opdrachtenboekje om bij elke kabouter iets leuks te doen of interessants te ontdekken.
Er zijn negen gekleurde kabouters verstopt in ons park en bij elke kabouter hebben we een leuke seizoensgebonden opdracht bedacht. In pakweg een uur loop je het pad, dat geschikt is voor kinderen in de leeftijd van 2 tot 6 jaar. Informatie is af te halen bij de kiosk van de Bistro
Nieuwsgierig wat er nog meer te beleven valt? Klik op de ‘roze’ website button!
Park de Stadshoeve
Oude Wetering 13
8043 MV Zwolle
Openingstijden
Zie websitePrijs
1,50 euro
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
Zandstuifgebied De Haere
Dit is een toffe plek om lekker te rennen, te vliegen, te klimmen en om een zebra te spotten!
Supervoordelig met het OV
Kinderen reizen deze meivakantie gratis met bus en regionale trein
Trampolinepark & lasergame bij FunZone Zwolle
Jump, Jump, Jump, ontdek de wereld van trampolinespringen en lasergame bij Funzone in Zwolle.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leve de koning, Hoera, hoera, hoera! Eropuit met de kids op Koningsdag
Leve de koning, Hoera, hoera, hoera! Eropuit met de kids op Koningsdag 2026! Wij hebben de leukste tips en adresjes voor je verzameld in en om Zwolle.
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Hoe word ik RIJK op Koningsdag?
27 april is het Koningsdag! Lees onze 12 favorieten hoe de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen!