Speelkasteel StadshagenTerug naar het overzicht

Het speelkasteel op Park de Stadshoeve in Stadshagen.
Recht tegenover de Wilgenburcht is een reusachtig houten speelkasteel gebouwd met een heuse gracht eromheen. Veel klauter en klim plezier is hier te beleven voor kinderen vanaf 5 jaar.

Op diverse plekken kunnen kinderen het water oversteken (en het kasteel veroveren). Daarnaast hebben wij de wens om op een aantal plekken nog avontuurlijke cross-over elementen toe te voegen in de gracht, waardoor kinderen tussen het eiland Werkeren (de Wilgenburcht) en het speelkasteel (met speelgebied) kunnen oversteken.

Op park de Stadshoeve is naast het speelkasteel ook een kinderboerderij, bistro, peuter speeltuin, blotevoetenpad en kabouterpad!

Nieuwsgierig? Klik op de roze webiste button!

Park de Stadshoeve

Oude Wetering 13
8043 MV Zwolle
Openingstijden Zie website Prijs Gratis Naar de website Direct mailen Telefoonnummer
Meer leuke tips

Tips van de maand

Blogs & filmpjesAlle blogs

Uitgelicht

Herfst in en om Zwolle!

Herfst in en om Zwolle!

Yay! De blaadjes vallen van de bomen en de paddenstoelen schieten uit de grond. Het is nu echt tijd voor de herfst! Een heerlijke tijd om eropuit te gaan met de kids!

Herfst tips en uitjes