Pluk- en theetuin Stadsland
Een kidsproof pluk- en theetuin in Zwolle!
Als er iets is wat ik leuk vind om te doen met kinderen in het voorjaar en de zomer, dan is dat wel het bezoeken van thee- en pluktuinen. Voor de kids is er niets leuker dan je eigen fruit plukken! Of groente. Of bloemen! Na het schikken van hun bos bloemen of het afrekenen van hun zelfgeplukte fruit strijk je neer op het terras voor een kop koffie, thee of limonade. En misschien zelfs iets lekkers erbij?
Dat kan bij pluk- en theetuin Stadsland!
Je kunt vrij rond kijken bij de poel, in de snijbloemen-tuin, de moestuin en het ooievaarsnest. Bij minder mooi weer is achter de boerderij een overdekt terras. Kom met de kids op de fiets, de dijk is een prachtige route.
Tip! Check wel even van te voren wat en hoeveel er te plukken valt op hun website!
Pluktuin Theetuin Stadsland
Hasselterdijk 57
8043 PG Zwolle
Openingstijden
Vanaf 1 maart elke middag van 12.00-18-00 uur.Prijs
20 stelen 7,50€, strippenkaart 5 x 25€Toon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Blogs & inspiratie
Alle blogs
IJsbellen maken | Een winters kunstwerk van bellen
Een winters kunstwerk van bellen. Met dit stappenplan maak je ze zelf.
7x plekken voor een lekkere warme choco in Zwolle!
7x hele leuke plekken voor een lekkere warme choco en waar de kids ook nog even fijn kunnen spelen! Genieten maar..en ja ook van die klodder slagroom!
Top 5 Slee & Schaats plekjes in en om Zwolle
Zin om met je kinderen te sleeen of te schaatsen op natuurijs? De sleehellingen en natuur ijsbanen in en om Zwolle op een rij!
10x spelletjes met en in de sneeuw!
Hoera, eindelijk sneeuw! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen met sneeuw. Wij hebben de leukste spelletjes met sneeuw verzameld voor nog meer sneeuwpret!