
Zwembad de Steur Kampen
Weer of geen weer, bij zwembad de Steur in Kampen kan je heerlijk zwemmen, glijden en duiken!
Kom lekker zwemmen in het nieuwgebouwde zwembad van Kampen.
Binnen zwemmen, buiten zwemmen, van de 50 meter lange glijbaan glijden, maak een sprong van de duikplank.
Het kan allemaal. Leuk in de zomer maar ook veel plezier tijdens een regenachtige en koude dag!
Het zwembad is voorzien van een ruim opgezette horeca en heeft fijne ruimtes om in om te kleden.
Meer info? Klik op de roze website button voor meer info.
Zwembad de Steur
Burgemeester Berghuisplein 2
8261 DB Kampen
Openingstijden
Voor volledig overzicht klik op de "paarse" button.Prijs
Voor volledig overzicht klik op de "roze" button.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Natuurspeeltuin
Ontdek de groene natuurspeeltuin de Beleefplekke in Veessen
Pluktuin & Maisdoolhof
Zomertip! Van pluktuin, maisdoolhof tot een heerlijke plek voor het gezin! Dolle boel op de Dolle Deel!
Reis in de zomervakantie supervoordelig met bus en regionale trein
Extra vakantiepret met Ervaar het OV! Tot en met 31 augustus krijg je hoge korting op dagkaarten.Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 10x leukste buiten (natuur)speeltuinen in Zwolle
Naar de speeltuin is altijd leuk! We klommen, spetterden, gleden en draaiden wat af... Deze 10 horen bij onze favoriete buitenspeeltuinen in Zwolle. Urenlang speelplezier gegarandeerd!
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
14x De leukste terrassen voor ouders & kids
Regelmatig krijg ik van vrienden en bekenden de vraag: wat zijn nou de adresjes waar wij relaxed op terras kunnen zitten terwijl de kids zich vermaken in een speeltuin! Goede vraag én natuurlijk precies waar Kidsproof voor staat! Daarom mijn 14x favoriete adresjes waar je lekker kunt terrassen én spelen!