Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Artilleriemuseum ’t Harde

Een historisch museum over opkomst, ontwikkeling en behouden van wapen der Artillerie. Met speurtocht!

Het Artilleriemuseum in ’t Harde is een historisch museum over opkomst, ontwikkelingen en behouden van wapen der Artillerie.
De paviljoens zijn gelegen op 60 meter hoogte op de top van ‘De Knobbel’. Bij helder weer heb je een schitterend uitzicht over het heidelandschap van de Noord-Veluwe. De expositie is ondergebracht in verschillende, prachtige rijksmonumenten (anno eind 19e eeuw), gelegen in een park in Engelse landschapsstijl.

Er zijn beelden te zien van de operationele inzet van artillerie-eenheden en artilleristen – verschillende soorten geschut en munitie
Je kan de kleurrijke geschiedenis van het kanon beleven.
Speciaal voor de kinderen zijn educatieve programma’s ontwikkeld, zoals de Geheimen Speurtocht (8 tot 10 jaar) en de Kanonnentocht (10 tot 15 jaar), met onder andere een verkleedkist en video’s.
Dus als jij een echte (oorlogs)held(in) in het gezin hebt, dan is dit zeker een bezoekje waard!

Nieuwsgierig? Klik op de ‘roze’ button!

Tip! Je kan hier ook een stoer kinderfeestje vieren!

Artilleriemuseum 't Harde

Eperweg

8084 't Harde

Openingstijden Zie website.
Mail direct

Mail direct naar Artilleriemuseum 't Harde

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Uitgelicht

Dé Muziekwedstrijd 2026; Doe mee en maak kans op leuke prijzen!

LEGOLAND® Discovery Centre daar wil je naartoe!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Top 8x boerderijwinkels met een fijne speelplek voor de kids!

Wat is er nou leuker dan samen met de kids ‘de boer op’ als je lekkere kaas, groenten, fruit of andere zuivel van de boerderij wilt kopen? Veel boerderijen hebben hun eigen boerderijwinkel, variërend van een hoekje tot een ingerichte landwinkel. Ons gezin is er dol op om hier inkopen te doen en natuurlijk om daarbij even lekker te spelen!

13x gratis uitjes en tips voor kinderen in Zwolle

Een gezellige middag eropuit met de kinderen hoeft gelukkig niets te kosten. Veel favoriete uitjes voor kinderen in en rondom Zwolle zijn helemaal (of bijna) gratis! Ouders hebben ons gevraagd om een aantal leuke low-budget kinderactiviteiten te verzamelen.

5x prachtige pluktuinen in Zwolle Fruit & bloemen

Pluktuinen zijn razend populair! Niets leukers ook dan zelf je bloemen uitzoeken en plukken. Vanaf mei, juni & juli staan er weer een hele hoop bloemen in bloei. Bewonder de bijzondere exemplaren bij deze locaties en pluk een prachtig boeketje voor thuis!

Een frisse start? Dit zijn onze back to school tips!

Na een aantal heerlijke vrije weken gaat het nieuwe schooljaar toch echt van start... Met deze leuke clubjes en evenementen begin jij het jaar in ieder geval goed! Pak maar vast je agenda, hier komen de tips!

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!