Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Camping Agnietenberg

Molecaten Park De Agnietenberg een heerlijke plek voor het gezin!

Molecaten Park De Agnietenberg ligt in een verrassend mooi natuurgebied aan de rand van Hanzestad Zwolle. Via het bos van de ‘Agnietenberg’, met oude bomen en mooie bospaden, bereikt je de entree van de camping. De ligging aan de meanderende Overijsselse Vecht en de Agnietenplas (een openbare zwemgelegenheid, geen eigendom van Molecaten) is uniek en geeft je direct dat fijne vakantiegevoel. Grenzeloos genieten met het gezin noemen we dat!

Na een dagje winkelen en musea-bezoek in Zwolle of na een mooie fiets-/wandeltocht door Vechtdal Overijssel is het tijd voor ontspanning op de camping. (sta)caravan, tent of camper krijgt plaats bij het water van de Agnietenplas of dichterbij de bosrand. Het uitzicht vanaf het kampeerveld aan de plas is echt prachtig! Voor meer gemak en comfort zijn er ook chalets met veranda aan de Agnietenplas en centraler op de camping te huur. Het Landhuis is een heerlijke plek om te verblijven met je familie, vrienden of collega’s.

Kortom een heerlijke plek om te beleven met het hele gezin!

Tip! Onze erop-uit categorie staat vol leuke activiteiten!

Camping de Agnietenberg Zwolle

Haersterveerweg 27

8034 PJ Zwolle

Mail direct

Mail direct naar Camping de Agnietenberg Zwolle

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

12x GRATIS inspiratie en uittips voor Pasen

48 uur op De Utrechtse Heuvelrug met kinderen: zo haal je alles eruit

Blogs & inspiratie

Alle blogs

24x Paaseitjes versieren zonder verf

Is de verf op? Geen probleem! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes. Gewoon lekker makkelijk met huis, tuin en keuken (knutsel)spullen. Sommige paaseitjes kun je zelfs vlak voor de paasbrunch of het paasontbijt nog maken.

Eropuit met Pasen! Een paar hele fijne Kidsproof tips!

Vier de Lente! Genieten van de frisse lucht, van lekker eten, vrolijke kleuren en van elkaar! Dat is voor ons Pasen. En natuurlijk gaan we er lekker op uit! We hebben weer een paar leuke tips van onze site geplukt om je te inspireren. Check ook nog even de Uitagenda want er is nog meer leuks te beleven!

4 heerlijke originele recepten voor Pasen

Pasen en dat betekent natuurlijk genieten van een heerlijk zelf gemaakt paasontbijt of een gezellige Paasbrunch. Samen aan tafel. Zoek je nog een leuk receptje dat je kan maken voor het het Paasontbijt of kan je nog wel wat inspiratie gebruiken voor de Paasbrunch thuis? Check ze hieronder! :)

7x DIY tips voor Pasen

Pasen kunnen wij dit jaar weer met zijn allen vieren. Met deze 7 DIY tips voor paasknutsels en paasrecepten gaan wij er een extra feestje van maken! We hebben ze hieronder voor je op een rijtje gezet!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief