
Maisdoolhof Blotevoetenpad
Weet jij de uitgang te vinden uit de drie maisdoolhoven? Ontdek ook het blotevoetenpad in Blokzijl
Maisdoolhof Blokzijl heeft 3 doolhoven. Begin jij met de makkelijkste, of ga je direct op zoek naar de uitgang in de moeilijkste variant?
Op het blotevoetenpad word je uitgedaagd om te klauteren, te voelen én vieze voeten te krijgen. Neem schone kleren én een handdoek mee, want dit blote voetenpad daagt je uit om nat te worden!
Houd jij het liever droog? Dat kan natuurlijk ook! De spannende onderdelen kunnen ontweken worden, waardoor het pad ook geschikt is om met een rolstoel of wandelwagen te ontdekken. Let op, het is wel een graspad!
Geniet van iets lekkers op het terras, terwijl de kinderen zich vermaken op het speelterrein met zandbak, skelterbaan, springkussen en touwbruggen!
Op woensdag t/m zondag kun je ook leren boogschieten en wandklimmen op onze klimtoren, durf jij dit aan? Uiteraard krijg je goede begeleiding van onze ervaren instructeurs!
Een leuke dag uit met het gezin! Meer info? Klik op de roze website button
Meer inspiratie


Alle hens aan dek!
Bezoek deze zomervakantie het fantastische Zuiderzeedorp in Enkhuizen, hier is zoveel te doen!
Natuurspeeltuin
Ontdek de groene natuurspeeltuin de Beleefplekke in Veessen
Zomer bij Pathé | Koel chillen!
Geniet in de airco van avonturen van de Smurfen, van Lilo & Stitch en meer populaire filmhelden!Blogs & inspiratie
Alle blogs
In de buitenlucht! De 5x leukste Maisdoolhoven rondom Zwolle.
In de buitenlucht bewegen! Samen speuren, verdwalen en beleven in de leukste maisdoolhoven in en rondom Zwolle! Dit zijn onze 4 favorieten...
14x De leukste terrassen voor ouders & kids
Regelmatig krijg ik van vrienden en bekenden de vraag: wat zijn nou de adresjes waar wij relaxed op terras kunnen zitten terwijl de kids zich vermaken in een speeltuin! Goede vraag én natuurlijk precies waar Kidsproof voor staat! Daarom mijn 14x favoriete adresjes waar je lekker kunt terrassen én spelen!
5x prachtige pluktuinen in Zwolle Fruit & bloemen
Pluktuinen zijn razend populair! Niets leukers ook dan zelf je bloemen uitzoeken en plukken. Vanaf mei, juni & juli staan er weer een hele hoop bloemen in bloei. Bewonder de bijzondere exemplaren bij deze locaties en pluk een prachtig boeketje voor thuis!