Openluchtzwembad de Tippe
Drie verwarmde zwembaden en een heerlijke ligweide bij openluchtbad de Tippe in Heino!
Openluchtzwembad de Tippe in Heino heeft, naast een prachtige ligweide maar liefst drie verwarmde baden: een wedstrijdbad, een ondiep bad en een peuterbad.
Een toffe glijbaan en een fijn horecapunt, meer dan genoeg om een hele dag te vermaken!
Meer weten? Klik op de “roze” website button!
Openluchtbad de Tippe
Brinkweg 11
8141 NA Heino
Openingstijden
Zie website.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie
Nieuwe must-see familiefilms bij Pathé deze herfst!
Sinterklaas, Shaun, Wiebe en meer: jouw filmhelden beleven deze herfst nieuwe avonturen in de bioscoop!
Oudhollandse kermis!
Zwier samen door de herfstvakantie op de Oudhollandse kermis van het Zuiderzeemuseum in Enkhuizen.
Gratis met het OV
Kinderen reizen deze herfstvakantie gratis met bus en regionale treinBlogs & inspiratie
Alle blogs
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!
Ontdek deze 6x kabouterpaden & dorpen
Kabouterpad bewandelen - Ga samen met je kleintje op zoek naar kabouters in het bos! Trek je laarzen maar aan en zet je puntmuts maar op, want wij hebben de leukste kabouterpaden en dorpen in en om Overijssel voor je op een rijtje gezet!
TIP! De leukste Herfstvakantieuitjes Zwolle
Ben jij even blij dat je in of rondom Zwolle woont! Want er is zo veel te doen in en rond de stad deze herfstvakantie. Kinderworkshops, theatervoorstellingen, wandelingen door de bossen, museum bezoeken of lekker naar buiten op de boerderij! Vervelen is geen optie!