Openluchtbad Hasselt
Heerlijk openluchtbad om met het hele gezin te zwemmen! Zwembad Ariën Prins van Wijngaarden in Hasselt.
Een heerlijk openluchtbad om met het hele gezin te zwemmen! Zwembad Ariën Prins van Wijngaarden in Hasselt.
Het openluchtzwembad is met verwarmd water (28 graden). Daarnaast beschikken zij over een speeltuin, springkussen, glijbaan en nog meer!
Ideaal voor gezinnen met kinderen in diverse leeftijden!
Nieuwsgierig? Klik op de roze button!
Openluchtbad Hasselt
Veerweg 2
8061 RA Hasselt
Openingstijden
Zie website.Prijs
t/m 4 jaar GratisEnkelbad t/m 15 jr € 3,50
Enkelbad volwassenen € 5,00
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Zwolle
Meer inspiratie
Golf: de verrassend toffe nieuwe sport voor jouw kind!
Het is niet voor niets dat golf tegenwoordig een populaire sport voor kinderen is. Golf = kidsproof!
Wandelen in bos en heide!
Heerlijk wandelen met de kids door het heuvelachtige bos, op de heide en over het vlonderpad!
De Drentse Koe
Speel- en IJsboederij de Drentse Koe. Een heerlijke plek om met de kids te spelen!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sinterklaasintocht 2026 in en om Zwolle
Hij komt, hij komt... Zijn jullie er klaar voor? Dat is mooi, want het duurt niet lang meer en dan is Sinterklaas weer in Nederland. Waar en wanneer precies? Wij hebben de Sinterklaasintochten in en om Zwolle natuurlijk ook dit jaar voor je op een rij gezet! Klik door voor meer informatie!
Ontdek deze 6x kabouterpaden & dorpen
Kabouterpad bewandelen - Ga samen met je kleintje op zoek naar kabouters in het bos! Trek je laarzen maar aan en zet je puntmuts maar op, want wij hebben de leukste kabouterpaden en dorpen in en om Overijssel voor je op een rijtje gezet!
14x herfstknutselen met herfstschatten
Verzamelen maar! In de herfst liggen de Nederlandse bossen vol met de mooiste herfstschatten. Eikeltjes, kastanjes, beukennootjes en knisperende bladeren. Mooi om thuis neer te leggen én leuk om mee te knutselen.